Nowa promocja dla przechodzących do Orange Flex

Dotychczasowy operator nie sprostał Twoim oczekiwaniom? Przenieś się do Orange Flex, gdzie czekają na Ciebie ekstra rabaty i promocje. Wszystko znajdziesz w aplikacji mobilnej, dzięki której opłacisz wybrany Plan komórkowy czy aktywujesz dodatkowe usługi . Dołącz do Orange Flex – przeniesienie numeru jest łatwiejsze/prostsze niż Ci się wydaje!

Spis Treści

Przenieś numer do Orange Flex i zyskaj!

Orange Flex to elastyczna oferta, którą z łatwością dostosujesz do własnych potrzeb – o wszystkim zadecydujesz za pomocą aplikacji mobilnej. Tutaj nie uświadczysz długoterminowych umów, rachunków czy okresów wypowiedzenia.

Dołącz do #generacjiflex i pozwól sobie na odrobinę swobody!

Chcesz przenieść numer do Orange Flex? Świetnie! Dla osób zmieniających dotychczasowego operatora sieci komórkowej przygotowaliśmy prezent – 3 miesiące za dowolny Plan komórkowy po 1 zł. Wystarczy, że użyjesz specjalnego kodu SIEMAFLEX, a rabat naliczy się automatycznie. Jak rozpocząć korzystanie z Orange Flex? To proste – wystarczy wykonać kilka kroków:

  1. Wybierz idealny Plan – dostosuj ilość GB do własnych potrzeb i zadecyduj, czy chcesz skorzystać z usługi #mam5G;
  2. Zadecyduj, od kiedy chcesz korzystać z Flexa – jeżeli nie pamiętasz daty końca aktualnej umowy, daj nam znać, a my się wszystkim zajmiemy;
  3. Odbierz SIM lub ściągnij eSIM za darmo – odbierz kartę osobiście w dowolnym salonie Orange, zamów kuriera lub postaw na nowoczesny eSIM;
  4. Potwierdź swoją tożsamość – wyślij do nas swoje selfie i zdjęcie dokumentu tożsamości albo skorzystaj z narzędzia MojeID;
  5. Dokończ zakładanie konta – aktywuj kody promocyjne, wybierz metodę płatności i zacznij korzystać z elastycznej oferty Orange Flex.

Sprawdź szczegóły oferty Orange Flex i przenieś numer w dowolnym momencie: https://flex.orange.pl/oferta/przenies-numer/

Orange Flex – promocje, zasady i ekstra oferty

Nie lubisz ograniczeń? W Orange Flex to rozumiemy, dlatego wybrany Plan komórkowy możesz zmienić w dowolnym momencie, kiedy tylko zechcesz. Oferty różnią się jedynie ilością dostępnych gigabajtów oraz możliwością aktywacji usługi #mam5G – każdy Plan Flex umożliwia wykonywanie połączeń oraz wysyłanie SMS-ów i MMS-ów bez limitu. Oto kilka innych powodów, dlaczego warto stać się częścią #generacjiflex:

  • Przenieś numer do Orange Flex i zarabiaj!

Chcesz zacząć gromadzić oszczędności, ale nie wiesz, od czego zacząć? Przenieś się do Orange Flex i skorzystaj z promocji „Polecaj i zarabiaj” – dzięki niej otrzymasz dodatkowe środki, na co tylko zechcesz. Wystarczy, że zaprosisz kogoś bliskiego do Flexa, a w zamian otrzymasz 100 złotych na spółkę.

  • Orange Flex – przeniesienie numeru a płatności

Jeżeli zdarza Ci się zapomnieć o uregulowaniu należności za abonament, w Orange Flex nie musisz się o to martwić. Wystarczy, że podepniesz swoją kartę płatniczą, a bank przekaże nam należności związane z Planem komórkowym. Wolisz mieć wszystko pod kontrolą? Doładuj swoje konto Flex za pomocą BLIK-a.

  • Odbierz dodatkową kartę SIM za 0 złotych

Dołączając do Flexa, możesz odebrać dodatkową kartę SIM. To wygodne rozwiązanie dla osób, które chcą skorzystać z tego samego Planu komórkowego na dwóch urządzeniach jednocześnie. Kartę możesz wykorzystać w tablecie, drugim smartfonie albo smartwatchu – wybór należy do Ciebie!

Orange Flex to elastyczna sieć komórkowa, którą dostosujesz do własnych potrzeb. Postaw na komfort i swobodę – przenieś numer, wybierz dowolny Plan i ciesz się z nieograniczonych możliwości. Orange Flex. Nas to nie dziwi. Tak jak sieć w aplikacji.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here