magazyn

Standard wyposażenia nowoczesnych obiektów magazynowych w Gdańsku i w innych miastach Polski wciąż rośnie. Obok tradycyjnych udogodnień związanych ze sposobem budowy ramp dla pojazdów ciężarowych, organizacją parkingów i placów manewrowych, wprowadzane są również dodatkowe rozwiązania, które wpływają na bezpieczeństwo funkcjonowania firm wynajmujących takie obiekty, a także na obniżenie kosztów ich bieżącego utrzymania.

Spis Treści

Systemy bezpieczeństwa

Jednym z nowoczesnych rozwiązań funkcjonujących w większości współczesnych obiektów magazynowych są systemy przeciwpożarowe i monitoring. Dzięki tego typu rozwiązaniom ryzyko poważnych strat w wyniku pożaru lub włamania i kradzieży jest zdecydowanie mniejsze. Obecność tego typu rozwiązań ma również korzystny wpływ na ogólny koszt ubezpieczenia przedsiębiorstwa. Dostęp do nowoczesnych systemów poprawiających bezpieczeństwo magazynów nie oznacza rezygnacji z ochrony fizycznej. Warto podkreślić, że wszystkie nowe magazyny są obiektami chronionymi przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, również w święta. Parki magazynowe są ogrodzone, a wjazd na ich teren jest ściśle kontrolowany. To zmniejsza ryzyko kradzieży i innych nieprzewidzianych zdarzeń.

Energooszczędność i ekologia

Wiele nowych magazynów na wynajem w Gdańsku i Trójmieście zostało wykonanych w sposób zmniejszający zużycie energii. Takie obiekty korzystają z paneli fotowoltaicznych, są wyposażone w zbiorniki na deszczówkę lub w niewielkie oczyszczalnie ścieków. Ponadto do ich oświetlenia używane są wyłącznie energooszczędne źródła światła, w tym lampy zewnętrzne: elewacyjne i wolnostojące, zasilane energią słoneczną. Na stronie https://warehousemarket.pl/magazyny-gdansk znaleźć można wiele aktualnie dostępnych, w tym zupełnie nowych obiektów magazynowych w Gdańsku na wynajem. Duża ich część to magazyny spełniające najwyższe kryteria jakości w zakresie ochrony środowiska naturalnego. To obiekty niezwykle uniwersalne i energooszczędne, wyposażone m.in. w systemy oszczędzające wodę, redukujące zużycie energii elektrycznej i cieplnej.

Przedsiębiorstwa zainteresowane wynajęciem powierzchni magazynowej w Gdańsku lub okolicach miasta, w Trójmieście, mogą wybierać spośród oferty wielu nowoczesnych parków magazynowych. To magazyny wyposażone w udogodnienia dla pojazdów ciężarowych, zapewniające dostęp do pomieszczeń socjalnych i biurowych, chronione 24h na dobę, wyposażone w monitoring i systemy przeciwpożarowe, a także w innowacyjne rozwiązania techniczne, które pomagają zmniejszyć zużycie energii i wody.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here