1TB – dysk zewnętrzny

Dysk zewnętrzny Samsung T9 możesz podłączyć do wielu urządzeń m.in.: komputerów stacjonarnych, laptopów, smartfonów i tabletów z systemem Windows®, macOS®, Android™, a nawet smart TV oraz konsoli do gier czy profesjonalnych kamer*. Jest to bardzo uniwersalny nośnik, co dodatkowo podkreślają dostępne w zestawie kable z wtykami USB-C® do USB-C i USB-C do USB-A**. Dopasuj odpowiedni przewód, podłącz swój dysk do wybranego urządzenia i kopiuj, przenoś, instaluj lub odtwarzaj to, czego aktualnie potrzebujesz.

* Kompatybilność zależy od urządzenia głównego. Niektóre systemy operacyjne mogą wymagać ponownego sformatowania dysku T9.

** Dysk T9 jest wstecznie kompatybilny ze standardami USB 3.2, USB 3.1, USB 3.0 i USB 2.0.

Dysk twardy zewnętrzny 1TB – postaw na wysoką wydajność

Wybierz dysk zewnętrzny 1TB, który oferuje prędkości do 2000 MB/s sekwencyjnego odczytu oraz zapisu danych***. Tak wydajny jest Samsung T9 – producent wyposażył ten model w protokół NVMe™ oraz interfejs USB 3.2 Gen 2×2, co przekłada się na tak wysokie prędkości transferowania danych.

*** Wydajność zależy od konfiguracji urządzenia głównego. By osiągnąć maksymalną prędkość sekwencyjnego odczytu i zapisu wynoszącą nawet 2.000 MB/s, urządzenie główne i kable połączeniowe muszą być zgodne ze standardem USB 3.2 Gen 2×2 i musi być włączony tryb UASP. ** Konfiguracja systemu testowego: laptop ASUS ROG STRIX Z590-E GAMING WIFI, procesor Intel i9-10900K @ 3,70 GHz, 3.696 MHz, 10 rdzeni, 20 procesorów logicznych / DDR4 8 GB częstotliwość DRAM 1.132,3 MHz / Win 11 Pro

Ile miejsca zajmuje dysk zewnętrzny 1TB Samsung T9?

Samsung T9 w wersji 1TB**** pomieści wiele danych. Jednocześnie jest to niewielkie, poręczne i bardzo mobilne urządzenia. Odzwierciedlają to jego gabaryty. Wymiary są zbliżone do wielkości karty kredytowej i wynoszą 88 x 60 x 14 mm*****, a waga to jedynie 122 gramy*****. Tak kompaktowa konstrukcja zmieści się w niemal każdym bagażu, a nawet kieszeni spodni lub kurtki. To pozwoli Ci mieć wygodny dostęp do ważnych plików w każdej chwili.

 

**** 1 GB = 1.000.000.000 bajtów, 1 TB = 1.000.000.000 000.bajtów. Komputer może pokazywać niższą pojemność ze względu na zastosowanie innego standardu pomiaru.

 

***** Rzeczywista waga i rozmiar produktu zależą od pojemności produktu i metody pomiaru.

 

Artykuł powstał w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here