Infinite EDI

Poznaj system, dzięki któremu Twoja firma będzie komunikować się z kontrahentami sprawniej, niż kiedykolwiek wcześniej. Oto Infinite EDI, elektroniczna platforma wymiany dokumentów i transakcji, dostosowana do wymagań współczesnego biznesu.

Spis Treści

Czym jest Infinite EDI?

Przyszłość rozpoczyna się już dziś, a ta bazuje na cyfryzacji oraz automatyzacji procesów. Infinite EDI jest narzędziem umożliwiającym efektywniejszą wymianę informacji z innymi podmiotami. Pozwala przesyłać wiadomości między przedsiębiorstwami, co przyspiesza formalności i ogranicza ilość zużywanego papieru.

Jak działa Infinite EDI?

Platforma Infinite EDI współpracuje z dowolnym systemem ERP po integracji pod okiem naszych specjalistów. W Twojej firmie obsłuży różne protokoły komunikacyjne i zapewni dostęp do szeregu funkcjonalności, takich jak:

  • przegląd historii operacji na dokumentach;
  • opcja archiwizacji danych w zgodzie z prawem;
  • wyszukiwanie plików w bazie;
  • śledzenie statusu przygotowanych pism;
  • potwierdzenie odbioru wiadomości.

Ponadto w razie konieczności szybko udostępnisz dokumenty organom podatkowym, natomiast w razie jakichkolwiek błędów otrzymasz precyzyjny raport. Specjaliści Infinite EDI będą służyć Ci wsparciem w ramach usługi service desk. Pomogą oni rozwijać system dla Twoich potrzeb i rozwiążą bieżące problemy techniczne.

Co wyróżnia Infinite EDI?

elektroniczna platforma wymiany dokumentów i transakcji

Infinite EDI to kompleksowa platforma, która sprosta wymaganiom zarówno małego, jak i dużego przedsiębiorstwa. Skutecznie połączy ze sobą partnerów na całym świecie w jednym, zsynchronizowanym łańcuchu dostaw. Zyskasz między innymi:

  • zgodność z obowiązującymi standardami;
  • czytelny interfejs użytkownika;
  • zmniejszenie kosztów obsługi transakcji;
  • skrócenie czasu spływu należności;
  • efektywne zarządzanie dokumentami.

Te oraz pozostałe korzyści płynące z wdrożenia platformy Infinite EDI mogą sprawić, że Twoja firma będzie zdecydowanie bardziej konkurencyjna. Zaoszczędzisz czas i pieniądze, aby przeznaczyć je na niezbędne inwestycje w rozwój biznesu. Zaufały nam największe marki na świecie – zaufaj i Ty.

Rodzaje systemów Infinite EDI

W ramach usługi Infinite EDI masz do wyboru dwa rodzaje systemów – Web EDInet oraz EDInet Communicator.

Web EDInet umożliwi między innymi tworzenie nowych dokumentów za pośrednictwem formularza na stronie WWW. Narzędzie nie wymaga instalacji zewnętrznego oprogramowania. Stanowi świetne rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw, które szukają taniego, ale konkurencyjnego sposobu na elektroniczną wymianę wiadomości z klientami lub kontrahentami.

EDInet Communicator zintegrujesz z wewnętrznymi platformami swojej firmy poprzez wybrany protokół komunikacyjny. Zyskasz stały dostęp do materiałów na każdym urządzeniu połączonym z systemem. Ograniczysz zależność zespołu od usług pocztowych i zredukujesz wszystkie koszty związane z przechowywaniem papierowych pism.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here