Jak przebiegają aukcje poleasingowe

Czy potrzebujesz sprawdzonego samochodu, ale nie chcesz wydawać na niego zbyt dużej gotówki?  Jedną z możliwości sfinansowania pojazdu, z której możesz skorzystać, jest aukcja poleasingowa. Na czym polega aukcja poleasingowa? Jakie auta możesz nabyć podczas jej trwania? Czy opłaca się kupować auta na aukcji poleasingowej. Sprawdzamy poniżej.

Spis Treści

Jak rozpoczyna się aukcja poleasingowa?

Każda aukcja poleasingowa  jest przeprowadzana online. Zanim auto trafi na nią, jest dokładnie sprawdzane i oceniane. W zależności od formy aukcji możesz kupić samochód, licytując albo za pomocą opcji kup teraz. Jeśli chcesz obejrzeć pojazd na żywo, zapytaj gdzie i kiedy możesz to zrobić. Niektórzy leasingodawcy przeznaczają specjalne miejsce na leasing, dzięki temu możesz na miejscu sprawdzić stan samochodu albo maszyny rolniczej poleasingowej i podpisać umowę na miejscu. W trakcie aukcji leasingowej modele samochodów oraz maszyn rolniczych. Największą popularnością cieszą się jednak auta osobowe w szczególności te, które są w bardzo dobrym stanie technicznym.

Aukcje samochodów poleasingowych

Kto może skorzystać z aukcji poleasingowej?

Do aukcji samochodu albo maszyny rolniczej poleasingowej możesz przystąpić, jeśli ukończyłeś 18 lat niezależnie od tego, czy jesteś osobą prywatną, czy też przedsiębiorcą, który chce powiększyć swoją flotę. Warunkiem jest posiadanie pieniędzy oraz zarejestrowanie się na platformie aukcyjnej takiej jak np. https://www.klaravik.pl/. Wybierając tę możliwość kupowania auta, możesz nabyć je od 5 procent do nawet 30 procent taniej niż jeśli kupowałbyś je od osoby prywatnej.

Czym jest maszyna poleasingowa lub samochód?

Samochód poleasingowy lub maszyna rolnicza poleasingowa to pojazdy, lub urządzenia, które wcześniej były użytkowane w firmie. Są w dobrym stanie technicznym, a także są regularnie serwisowane w ASO. Są to auta i maszyny kilkuletnie, dlatego ich cena jest niższa w porównaniu do nowszych modeli.

Jeśli szukasz samochodu albo maszyny rolniczej i chcesz je kupić w atrakcyjnej cenie, skorzystaj z możliwości, jaką daje aukcja poleasingowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here