PitBot

Coroczne zeznanie podatkowe jest dla ciebie utrapieniem? Rozliczne dochodów zajmuje Ci mnóstwo czasu i przyprawia o ból głowy? Pora z tym skończyć! Poznaj naszą aplikację PitBot i przekonaj się, że wypełnienie deklaracji może być proste i szybkie.

Spis Treści

Rozlicz się z PIT-u drogą elektroniczną!

Nasza aplikacja do rozliczania PIT pozwala na rozliczenie całkowicie online. Nie musisz w tym celu opuszczać swojego mieszkania – cały proces odbywa się drogą elektroniczną, od początku do końca. Wystarczy, że znajdziesz wolne kilka minut i będziesz postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi na ekranie. Cała procedura została przez nas uproszczona do minimum – nie ma tu żadnych skomplikowanych pojęć podatkowych, wszystko jest przekazane zrozumiale i konkretnie.

Standardowa wersja naszej aplikacji daje możliwość rozliczenia przychodów z PIT 11 we wszystkich pozycjach. Nie zapominamy również o osobach uzyskujących dochody za granicą – przystosowaliśmy nasz program pod deklarację z załącznikiem ZG. Stale się rozwijamy i jesteśmy przekonani, że w przyszłości będziemy zwiększać możliwości naszego narzędzia. Program dostępny jest dla użytkowników najpopularniejszych systemów operacyjnych na smartfonach, czyli Android i iOS. Dla posiadaczy laptopów i komputerów stacjonarnych mamy natomiast aplikację webową, która posiada te same opcje jak jej mobilny odpowiednik.

Rozliczenie podatkowe – błyskawicznie i wygodnie z PitBotem

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług już dziś – postaw na sprawdzony program do rozliczania PIT-11 i innych zeznań podatkowych w Polsce! Z naszą aplikacją przygotowanie zeznania potrwa zaledwie kilka minut. Wystarczy, że założysz konto bez ukrytych opłat i wykonasz kilka prostych kroków. Dzięki przejrzystemu nowoczesnemu interfejsowi za pomocą wyłącznie kilku kliknięć przygotujesz swoją e-deklarację do bezpośredniego wysłania do urzędu skarbowego. 

Jeżeli nie jesteś pewien swojego zeznania, wypróbuj nasz czat z konsultantem i powierz swoje sprawy podatkowe w ręce doświadczonego specjalisty. W ten sposób będziesz miał pewność, że deklaracja nie zawiera żadnych błędów, dzięki czemu oszczędzisz sobie mnóstwo nerwów. 

Wszystkie nasze systemy są za bieżąco aktualizowane i kontrolowane, aby zapewnić Ci jak największe bezpieczeństwo. Dlatego nie musisz się martwić, Twoje dane trafiają wyłącznie na nasze zabezpieczone serwery. Zapraszamy do skorzystania z naszej aplikacji – rozliczenie podatkowe jeszcze nigdy nie było tak proste i wygodne!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here