Etui dla Samsung Galaxy A12

0
357

Wyświetlacz o wielkości 6.5 cala z technologią HD+ pozwala na wygodne przeglądanie treści. Zestaw czterech aparatów umożliwia robienie naprawdę dobrych zdjęć. Bateria o pojemności 5000 mAh spokojnie powinna wystarczyć na całodzienne korzystanie z telefonu, a funkcja szybkiego ładowania sprawi, że w krótkim czasie akumulator znów będzie w pełni naładowany. Spora pojemność pamięci wewnętrznej – 64 GB spokojnie wystarczy na zapisywanie zdjęć czy ściąganie gier. To tylko garstka zalet jakimi może poszczycić się Samsung Galaxy A12.

Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze elegancki design o który warto dodatkowo zadbać. Najlepiej będzie to uczynić z pomocą dedykowanego etui ochronnego. Jest co przeglądać i możemy zapewnić, że każdy posiadacz Samsunga Galaxy A12 znajdzie pokrowiec odpowiedni dla siebie.

Zacznijmy od futerałów z klapką. Pozwolą na elegancką prezencję smartfona, jednocześnie zadbają o to, by był zabezpieczony w całości. Można się tutaj pokusić na przykład o wykonane z niezwykłą precyzją skórzane kabury. Jeżeli ktoś chciałby, by mimo klapki mieć wygodny podgląd na przychodzące powiadomienie, połączenia czy też aby sprawdzić godzinę warto zainteresować się pokrowcami z inteligentnymi klapkami. Coś bardziej odważnego? Może spodobają się komuś etui powleczone brokatowym materiałem. Zainteresowaniem cieszą się także pokrowce, których klapki posiadają jakieś delikatne aplikacje bądź wytłoczenia w postaci różnych wzorów.

Etui dla Samsung Galaxy A12

Nie każdy lubi otwierać i zamykać klapkę by cokolwiek zrobić. I tutaj do akcji wkraczają nakładki na tył. Jak można się domyślić po ich nazwie zakłada się je na tył obudowy, chronione są także boki natomiast wyświetlacz pozostaje przez cały czas odsłonięty. Jak już powyżej zostało wspomniane obudowa Galaxy A12 sama w sobie jest elegancka więc też nie każdy będzie chciał ją zasłaniać. Na szczęście ktoś mądry wymyślił przeźroczyste etui silikonowe, ochrona smartfona jest ale taka, która nie zakrywa oryginalnego wyglądu obudowy. Oprócz takich nakładek w ofercie znaleźć można etui z nadrukiem, nakładki matowe, błyszczące, brokatowe pokrowce, etui pancerne. Dostępne są także pokrowce oryginalne oraz takich marek jak Spigen, Ringke czy Wozinsky.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here