Innowacyjny laser do depilacji – skutecznie usuwa owłosienie

0
787

Depilacja laserowa to bardzo skuteczna metoda usuwania owłosienia. Wykorzystuje się do tego celu światło lasera, które wnikając w skórę, rozbija cebulkę włosa wraz z ukorzenieniem. Nazwa zabiegu nawiązuje do zjawiska emisji wymuszonej. Rynek oferuje wiele laserów do depilacji. Wybór nie jest łatwy. Warto jednak podjąć wysiłek i zdecydować się na najbardziej zaawansowany laser do depilacji oparty na działaniu diod  https://attre.eu/lasery-kosmetyczne-i-medyczne/laser-diodowy-do-depilacji. Lasery różnią się od siebie różnymi parametrami. Ich dokładna znajomość pozwoli na dokonanie optymalnego wyboru.

Spis Treści

Innowacyjne rozwiązanie w gabinetach kosmetycznych

Laser diodowy do depilacji wykonany został w oparciu o najnowszą technologię wdrażaną do medycyny estetycznej. Jego działanie opiera się na tworzeniu i emitowaniu fali światła, która posiada długość ponad 800 nanometrów. Laser do depilacji tego typu służy do usuwania owłosienie na całym ciele oraz na twarzy, czyli do wszystkich obszarów, gdzie pojawiają się włosy. Laser diodowy poradzi sobie nawet z bardzo gęstym i twardym owłosieniem, przez co jest skuteczny i co najważniejsze – zabieg jest bezbolesny. To bardzo bezpieczne urządzenie, które pozwala na dobranie wiązki światła o optymalnej temperaturze dostosowanej do grubości włosa.

Zabieg usuwania owłosienia laserem diodowym

Zabieg powinien być wykonany na ogolonej skórze. Nakłada się na nią żel, następnie dobiera optymalne dusze, które powinny być dostosowane do fragmentów skóry przeznaczonej do depilowania. Wszystkie parametry na laserze ustawia się w zależności od zapotrzebowania. Mają na to wpływ grubość włosa, fototyp skóry oraz odczucie zabiegu przez pacjenta. Skuteczna depilacja owłosienia nie może ograniczać się tylko do jednego zabiegu. Konieczna jest seria zabiegów przeprowadzona w określonym czasie, najlepiej w ciągu jednego miesiąca.

Laser diodowy do depilacji skóry to urządzenie nowoczesne, skuteczne, którego użycie przynosi zadowolenie klientom korzystających z usług gabinetu kosmetycznego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here