Jakie zyskasz korzyści dzięki karcie paliwowej prepaid dla małych firm

Karta paliwowa BP Komfort Prepaid to produkt dedykowany małym przedsiębiorstwom. Co możesz zyskać, korzystając z tej usługi?

Spis Treści

Karta paliwowa dla małego przedsiębiorstwa

O karcie paliwowej słyszał chyba każdy. Rozwiązania tego typu od lat stosowane są przez klientów korporacyjnych, dzięki czemu obie zainteresowane strony zyskują bardzo wiele. Koncern paliwowy nawiązuje współpracę z dużym klientem, który w praktyce tankuje wyłącznie na stacjach tej firmy, otrzymując w ten sposób bardzo korzystne ceny oraz wiele innych profitów – to tak w skrócie. Zazwyczaj otrzymanie karty paliwowej wiąże się z wypełnieniem wielu dokumentów, a nierzadko także spełnieniem wielu innych warunków. Zależnie od oferty, konieczne może być wniesienie kaucji lub zabezpieczenia, np. w postaci minimalnej ilości paliwa tankowanego w każdym okresie rozliczeniowym. Limity te zazwyczaj są dość wysokie, co sprawia, że z kart paliwowych raczej nie korzystają małe i średnie przedsiębiorstwa.

Karta BP Komfort Prepaid

Karta paliwowa BP Komfort Prepaid dedykowana jest małym i średnim przedsiębiorstwom – termin ten oczywiście jest dość szeroki i raczej mało precyzyjny, marka stosuje więc inne kryterium; produkt ten przeznaczono bowiem markom, których miesięczne wydatki na paliwo nie przekraczają 14 000 zł. W praktyce oznacza to zatem, że z BP Komfort Prepaid najczęściej korzystają firmy posiadające w swojej flocie 2, 3 lub 4 auta.

Na czym jeszcze polega wyjątkowość karty paliwowej BP Komfort Prepaid? Otóż jest to karta przedpłacona, a jej zasada działania jest bardzo zbliżona do telefonu na kartę. Tak jak nie możesz wykonywać połączeń lub wysyłać wiadomości, jeśli wcześniej nie doładujesz konta, tak samo nie zapłacisz za paliwo, jeśli wcześniej nie wpłacisz środków na swoją kartę paliwową. Cała procedura zajmuje oczywiście chwilę i nie jest ani trochę kłopotliwa – nawet za pierwszym razem.

Płatność za pomocą karty paliwowej niesie ze sobą wiele korzyści. Otóż kierowca nie musi wozić ze sobą gotówki, co zwiększa jego bezpieczeństwo. Wszystkie transakcje są w pełni bezgotówkowe, co również przyspiesza ich wykonanie. I wreszcie – po dokonaniu opłaty nie musisz czekać na wystawienie faktury przez kasjera. Zamiast tego transakcja zostanie automatycznie zaksięgowana na twoim koncie i od razu możesz sprawdzić jej stan w internecie na dedykowanym portalu. A dokument sprzedażowy zostanie wysłany na koniec miesiąca w postaci jednego dokumentu zbiorczego, co z kolei ułatwi pracę księgowości.

Karta paliwowa BP Komfort Prepaid niesie ze sobą mnóstwo korzyści dla małych firm, należy jednak pamiętać, że to nie tylko wygoda użytkowania czy pojedyncza faktura za wszystkie płatności. Oprócz tego zyskujesz również bardzo atrakcyjne zniżki, takie jak:

  • 10 groszy zniżki na każdym litrze paliwa premium,
  • 5 groszy zniżki na każdym litrze paliwa zwykłego,
  • 5% zniżki na myjnie, oleje i płyn do spryskiwaczy.

Korzystanie z karty paliwowej dla małych firm BP Komfort Prepaid jest łatwe i przyjemne, a do tego niezwykle bezpieczne. Warto wziąć te czynniki pod uwagę, poszukując najlepszego rozwiązania płatniczego za paliwo dla firmy, która posiada najwyżej kilka samochodów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here