Licencja Microsoft Office

Programy komputerowe, takie jak narzędzia z pakietu Microsoft Excel przydają się nie tylko w firmach, ale również w domach, szkołach oraz na studiach. Z tego powodu powstała specjalna licencja, która nazywa się Microsoft Office Home & Student. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi informacjami na ten temat!

Spis Treści

Programy komputerowe — Microsoft Office Home & Student

Oprogramowania komputerowe w postaci pakietu Office to na przykład narzędzia z pakietu Home & Student. W tym przypadku masz do dyspozycji programy z licencją do użytku wyłącznie darmowego. W związku z tym nie powinieneś wykorzystywać sporządzonych materiałów do użytku komercyjnego. W tym ostatnim przypadku dedykowanym rozwiązaniem jest pakiet Office Home & Business bądź też Professional. Poza tym pakiet Office (klucz aktywacyjny można kupić w sprawdzonym sklepie z oprogramowaniem) gwarantuje pełną biurową funkcjonalność. W związku z tym dostępne są narzędzia, takie jak między innymi Word, Excel oraz PowerPoint. Przy tym wariancie nie odnajdziesz jednak: klienta poczty, Microsoft Access oraz Microsoft Publisher.

Office licencja dożywotnia dla osób indywidualnych

Pakiet Office — licencja dożywotnia to przede wszystkim rozwiązanie, które pozwala Ci nie martwić się o to, że upłynie okres, w którym możesz użytkować program. Tym samym jednorazowa płatność staje się bardzo opłacalną inwestycją. Pamiętaj o tym, że wydając pieniądze jednorazowo na trwałą licencję, każdy kolejny rok użytkowania pakietu Office, niesie ze sobą coraz więcej korzyści. Jednocześnie masz dostęp do wszelkich aktualizacji, które wprowadza producent. Tym sposobem korzystasz z najnowszych funkcjonalności i jednocześnie nic nie płacisz w trakcie trwania licencji. 

Oprócz podjęcia decyzji o tym, aby wybrać wersję przeznaczoną do użytku niekomercyjnego oraz licencję dożywotnią, możesz zdecydować, czy interesuje Cię: 

  • licencja nowa,
  • licencja używana,
  • licencja na 1 stanowisko,
  • licencja na 5 stanowisk,
  • licencja na 6 stanowisk.

Dobre sklepy z oprogramowaniem gwarantują Ci bowiem naprawdę szerokie spektrum możliwości w trakcie składania zamówienia. 

Jaki sklep z oprogramowaniem wybrać?

Odpowiedni sklep z oprogramowaniem (na przykład ten: https://teamnet-software.pl/) to podstawa w trakcie zakupu pakietu biurowego Microsoft Office. U sprawdzonego dystrybutora możesz być pewien nie tylko szerokiej gamy produktów, ale również atrakcyjnych cen oraz możliwości skorzystania z profesjonalnego doradztwa. Jednym z godnych polecenia sprzedawców na terenie naszego kraju jest TEAMNET Software. Przekonaj się sam i sprawdź dla przykładu dostępne na stronie internetowej polecanego przez nas dystrybutora pakiety Microsoft Office. Wejdź zatem na tę stronę internetową: https://teamnet-software.pl/kategoria/programy-biurowe/microsoft-office/.

Podsumowanie

Pakiet Office oferuje różne rodzaje licencji. Niektóre z nich przeznaczone są dla osób indywidualnych. Dla wspomnianej grupy użytkowników bardzo dobrym rozwiązaniem jest pakiet Microsoft Office Home & Student. Zawiera on podstawowe programy, takie jak między innymi Word, Excel oraz PowerPoint. 

Wspomniana licencja sprawia, że oprogramowanie biurowe przeznaczone jest wyłącznie do użytku niekomercyjnego. Dla użytkowników biznesowych dostępne są natomiast pakiety Office Home & Business oraz Professional. Zawierają one również dodatkowe narzędzia. 

W każdym z wymienionych przypadków warto zdecydować się na licencję dożywotnią. Dzięki niej po dokonaniu jednorazowej płatności nie trzeba przejmować się cyklicznym przedłużaniem licencji. Wybierając sklep z oprogramowaniem, powinieneś postawić na uznanego w naszym kraju dystrybutora. Jedną z godnych polecenia firm jest TEAMNET Software. Życzymy powodzenia w trakcie podejmowania decyzji zakupowej, a także na późniejszym etapie, gdy będziesz już pracować z opisywanym oprogramowaniem. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here