Medycyna estetyczna w Lublinie

Piękny, młody wygląd jest obecnie możliwy do osiągnięcia bez ingerencji chirurga plastycznego. Zasługa w tym najnowocześniejszych odkryć w dziedzinie kosmetologii, które proponuje medycyna estetyczna. Jest ona rozwiązaniem pośrednim między właśnie chirurgią plastyczną a kosmetyką. Moda na nią dotarła również do Lublina. Z jakich zabiegów dokładnie można tu skorzystać?

Spis Treści

Gładka skóra bez śladu zmarszczek

Zabiegi medycyny estetycznej powinny być wykonywane przez specjalistów w tej dziedzinie, posiadających odpowiednie wykształcenie, doświadczenie oraz wiedzę. Tylko wówczas zapewniają osiągnięcie wymarzonych efektów oraz maksymalne bezpieczeństwo. W Lublinie, dobrym wyborem będzie choćby http://felknerestetyczna.pl/medycyna-estetyczna, gdzie można skorzystać z najpopularniejszych zabiegów odmładzających oraz natychmiastowo poprawiających wygląd skóry. Jest to choćby wypełnianie zmarszczek medycznymi substancjami, botoks, mezoterapia czy osocze bogatopłytkowe. Możliwe jest też modelowanie rysów twarzy, do czego stosuje się kwas hialuronowy oraz powiększenie ust.

Szczupłe i jędrne ciało – pożegnaj cellulit

Medycyna estetyczna pozwala spełnić również marzenia o szczupłej sylwetce – bez śladu rozstępów i cellulitu. Idealnie sprawdzi się tutaj m.in. lipoliza iniekcyjna. Podczas tego zabiegu usuwany jest nadmiar tkanki tłuszczowej z dowolnych obszarów na całym ciele. Dzięki niemu można wyszczuplić np. brzuch, uda oraz usunąć drugi podbródek. Zaletą wszelkich zabiegów z zakresu medycyny estetycznej jest stosunkowo mała inwazyjność. Najczęściej nie wymagają długiego okresu rekonwalescencji, a ich efekty potrafią być naprawdę spektakularne. W takich miejscach jak Felkner Estetyczna w Lublinie można odmienić swój wygląd, poprawiając jednocześnie swoje samopoczucie i pewność siebie. Przed wyborem zabiegu, najlepiej jest jednak umówić się na wstępną konsultację, podczas której specjalista dobierze najlepsze możliwe rozwiązanie i poinformuje o tym, jak należy się do niego przygotować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here