Pakiety medyczne dla firm

Polska służba zdrowia niestety nie zapewnia własnym mieszkańcom takiego dostępu do świadczeń profilaktyki leczniczej jakiego potrzebują. Kolejki do lekarzy są niezwykle długie, natomiast terminy zrobienia ważnych zabiegów leczniczych wyznaczane są na parę lat do przodu. Chociaż podejmowane są próby zapobiegnięcia takiemu stanowi rzeczy, nim profilaktyka lecznicza będzie na takim poziomie jaki jest niezbędny minie jeszcze parę lat. Jak więc radzić sobie w takiej sytuacji? Jest na to sposób – skorzystanie z prywatnych pakietów opieki lekarskiej.

Spis Treści

Oszczędności finansowe

Może wydawać się, iż zakup pakietów leczniczych to ogromny koszt, jaki bardzo naciąga właścicieli przedsiębiorstw. Opieka medyczna dla firm to natomiast duża oszczędność. Po pierwsze, pracownik jaki ma stały dostęp do weterynarza, rzadziej nie przychodzi do pracy. Zatrudniony, jaki wie iż może w dowolnej chwili dostać się do odpowiedniego lekarza bada się systematycznie, dzięki czemu unika potencjalnych zwolnień medycznych. Inną wartością dla pracodawców jest możliwość odliczenia abonamentów leczniczych od podatku.

Korzyści dla pracownika

Prywatne świadczenia lekarskie, więc pakiety medyczne dla firm, gwarantują dostęp do wykwalifikowanej kadry medycznej nie jedynie zatrudnionemu, lecz często także jego rodzinie. W ramach abonamentu można zrobić zapobiegawcze doświadczenia laboratoryjne, szczepienia profilaktyczne, itp. Pracownik może także skorzystać z usług dentystycznych i rehabilitacyjnych. W ramach pakietu, jaki obejmuje opieka medyczna PZU osobie zatrudnionej przypada nieregulowana ilość konsultacji u lekarza internisty. Usługi świadczone się nie jedynie w miejscu zakwaterowania, lecz pozostałych miastach na obszarze własnego kraju.

Poznaj największe zalety pakietów medycznych

Nie sposób nie zobaczyć, iż prywatny pakiet medyczny Enel-Med cieszy się jeszcze większym zainteresowaniem osób w rozmaitym wieku. Nie ma się temu, co zdumiewać, ponieważ dzięki pakietom medycznym możemy rzeczywiście mnóstwo uzyskać. Przede wszystkim dzięki prywatnej opiece lekarskiej znamiennie poprawiamy szanse na szybkie przyjęcie poprzez lekarza podstawowej opieki leczniczej, natomiast też poprzez specjalistę. Jednak, na konsultacje u specjalistów w ramach NFZ należy przeważnie niezwykle długo oczekiwać.

Korzystna inwestycja

Miejsce służbowej komórki, komputera oraz samochodu, jakie są urządzeniami pracy, zajmują zatem dodatki służące własnemu zdrowiu. Troska o formę oraz stan zdrowia daje korzyści nie jedynie pracownikom, lecz także pracodawcom. Odpowiednie nastawienie przekłada się na atrakcyjniejszą oraz bardziej efektywną pracę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here