opakowania jednorazowe

Opakowania jednorazowe. Niby wszystkie takie same, a jednak zupełnie różne. Jak ważny jest wybór odpowiednich opakowań do gastronomii, wie każdy, kto prowadzi lokal z szybką kuchnią. Na co zatem zwracać uwagę przy zakupie opakowań na dania na wynos? Czym powinny charakteryzować się opakowania na burgery? Jakie opakowania jednorazowe wybrać?  I czy liczy się ich wygląd? 

Sprawdź, na co zwracać uwagę, gdy kupujesz opakowania na tortillę, kubełki na kurczaka i inne opakowania jednorazowe.

Opakowanie na burgery i inne opakowania jednorazowe na wynos

Serwujesz szybką kuchnię i oferujesz dania na wynos? Z pewnością potrzebujesz opakowań poręcznych, które zapewnią klientom Twojego lokalu wygodę w transporcie. Opakowania powinny być trwałe i jednocześnie lekkie, by wygodnie się je trzymało.  

Opakowanie na burgery najwygodniejsze jest wtedy, gdy mieści się w dłoni i posiada wygodne zamknięcie. Tylko solidne wykonanie gwarantuje możliwość wielokrotnego otwierania i zamykania pudełka, dlatego wybierając opakowanie na burgera, warto zdecydować się na opakowanie z kartonu wysokiej jakości

Opakowanie na burgery

Bez tłustych plam? Opakowania jednorazowe odporne na tłuste plamy

Niezwykle istotne jest, by opakowania jednorazowe, które wybierzesz, były odporne na tłuste plamy. Zwłaszcza jeśli serwujesz dania smażone w głębokim tłuszczu. Jeśli na przykład serwujesz skrzydełka i interesują Cię kubełki na kurczaka, przy ich zakupie warto sprawdzić, czy dane opakowanie zostało wyposażone w specjalną warstwę ochronną. Dzięki niej Twoi klienci otrzymają zamówione jedzenie w kubełku bez tłustych plam i nieestetycznych zabrudzeń. 

Oczywiście, ważna jest także jakość materiału, z którego wykonane są opakowania. Mocny, trwały karton świetnie zabezpiecza jedzenie i skutecznie zatrzymuje tłuszcz wewnątrz pudełka. Jest także znacznie bardziej bezpieczny dla środowiska niż na przykład plastik. Warto zatem postawić na ekologiczne rozwiązania i wybrać solidne tekturowe opakowania jednorazowe

Jak zapewnić Twoim daniom bezpieczny transport

Opakowania do gastronomii powinny zapewnić Twoim daniom bezpieczny transport i skutecznie zabezpieczyć jedzenie przed uszkodzeniem, utratą ciepła i zaparzeniem. Dlatego kupując opakowania jednorazowe do swojego lokalu warto zwrócić uwagę, czy opakowania sprawdzą się w transporcie 

Kupując kubełki do skrzydełek, warto zamówić do nich wieczka, by podczas transportu zawartość się nie wysypała. Zamawiając boxy dobrze dopytać, czy posiadają specjalne otwory. Ich brak sprawia, że jedzenie podczas transportu się zaparza i staje się gumowate. Dzięki otworom zamówione danie dojedzie do klienta ciepłe i chrupiące. 

opakowania

Na miejscu i na dowóz – opakowania jednorazowe, które sprawdzą się w każdej sytuacji

Prowadzisz lokal fast food i nadal szukasz wygodnego sposobu na serwowanie tortilli, burgera czy skrzydełek? A może poszerzyłeś ofertę lokalu o możliwość zamawiania na dowóz? Niezależnie od sytuacji, w której jesteś, powinieneś postawić na opakowania, które zarówno będą się ładnie prezentowały i sprawdzą się podczas transportu. Wszak liczy się nie tylko funkcjonalność opakowania, ale także jego estetyka. Jeśli nadal zastanawiasz się, czy wygląd na przykład opakowania na tortille ma znaczenie, odpowiadamy zdecydowanie, ma! 

Ładne opakowania jednorazowe mają moc

Opakowania przede wszystkim powinny być praktyczne. To prawda. Ale ich wygląd ma niebagatelne znaczenie. Wybieraj zatem opakowania jednorazowe, które są wykonane estetycznie, z dbałością o każdy szczegół. Kolorystyka, nadruki czy grafika obecne na opakowaniach mają moc pobudzania apetytu i podkreślania wyjątkowości serwowanego dania. Dlaczego więc z tego nie skorzystać? 

Świetnym przykładem estetycznie wykonanych opakowań do gastronomii są opakowania jednorazowe oferowane przez Holly Powder. Zastosowane w opakowaniach kolory świetnie współgrają z jedzeniem i działają pobudzająco, dzięki czemu serwowane w nich dania wyglądają jeszcze bardziej apetycznie. Dodatkową „ozdobą” tych opakowań jest nadruk – słowo „smacznego” w różnych językach świata.  

Uniwersalne opakowania  dla każdej gastronomii

Wybierając opakowania jednorazowe do swojej gastronomii warto zwrócić uwagę, by nie były opatrzone żadnym logotypem. Wcześniej wspomniane opakowania Holly Powder są uniwersalne. Nie posiadają logo, dzięki czemu z powodzeniem zastosujesz je w swoim lokalu.  

Opakowania możesz wykorzystać także jako przestrzeń do promowania swojej marki. Gdy przykleisz na nie naklejkę z logo lub nazwą Twojego lokalu gastronomicznego, zyskasz darmową reklamę. Zwracaj zatem uwagę na każdy aspekt opakowania – od jego praktycznych właściwości po estetykę wykonania.  

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here