Szybkie sposoby na zdobycie Instagram Likes

Większość osób zakładając nowe konto na Instagramie, liczy na szybkie zdobycie jak największej ilości reakcji na publikowane posty. Nawet jeśli nie jest to głównym założeniem, to gdzieś tam ta żyłka rywalizacji prędzej czy później się odezwie. Zupełnie inaczej przedstawia się sprawa, kiedy konto zakładane jest w określonych celach promocyjnych. W takiej sytuacji dążenie do uzyskania jak największej rozpoznawalności i popularności jest stawiane na pierwszym miejscu.

Według ogólnie dostępnych źródeł opisujących Instagram wiadomo jest, że podstawowym wyznacznikiem ważności konta są Instagram Likes. Polubienia jako najbardziej pożądane reakcje, wbrew pozorom nie jest łatwo zdobyć. Chcąc jednak piąć się po instagramowej drabinie wciąż wyżej i wyżej, warto jest sięgnąć po kilka ważnych danych dotyczących użytkowników Instagrama i na ich podstawie budować profil.

Podstawowe dane dotyczące Instagrama

Cała społeczność Instagrama przekroczyła już miliard zarejestrowanych kont. Odnosząc się do danych dotyczących Polski warto wiedzieć, że Polacy w tej olbrzymiej grupie stanowią ponad 9 milionów użytkowników. Według danych podawanych przez Gemius, 72% polskich użytkowników to kobiety. Rozpatrując grupy wiekowe można dowiedzieć się, że 92% stanowi grupa od 18 do 49 roku życia, z czego 60% ma od 18 do 29 lat. Wynika z tego, że wbrew pozorom osoby poniżej 18 roku życia stanowią niewielki procent. Ponad to mały udział w społeczności Instagrama mają osoby powyżej 50 roku życia. Na podstawie tych najprostszych informacji można przyjąć, jaki plan działania powinien zostać obrany w przypadku prowadzenia akcji promocyjnych.

Jeśli oferta kierowana na profil instagramowy dotyczy osób, nie mieszczących się w najpopularniejszych przedziałach wiekowych, należało by mocno zweryfikować podejście do oczekiwanej skuteczności. Nie oznacza to jednak, że trzeba zrezygnować z całej akcji. Jeśli promocja dotyczy produktu, tak zwanego ponadczasowego i jego atrakcyjność nie minie po kilku miesiącach, ale trwać będzie wiele lat, to przecież użytkownicy z roku na rok starzeją się i przechodzą do innej grupy odbiorców.

Skalowanie działań promocyjnych powinno zawierać w sobie rozpatrywanie między innymi aspektu związanego ze zmieniającym się z roku na rok wiekiem wszystkich użytkowników Instagrama.

Dobre targetownie profilu na Instagramie, podstawą sukcesu

Target to nic innego jak określona grupa konsumentów do których kierowany jest produkt, usługa czy treść. W przypadku Instagrama jest to grupa użytkowników, do których kierowane są posty, zamieszczane na profilu w celu wywołania u nich pożądanych przez nadawcę reakcji.

Podstawową sprawą jest budowanie pozycji konta w oparciu o lajki. Według wielu znawców Instagrama to właśnie lajki stanowią podstawowe i najważniejsze reakcje, na które oczekuje właściciel konta. Lajki stanowią podstawę do zawężania reakcji sprowadzanych do przekształcenia followersa w klienta dokonującego zakupu oferowanego towaru czy usługi.

Szybki sposób na dużą ilość lajków

Na rynku internetowych usług działa wiele firm oferujących obsługę kont w mediach społecznościowych. Często towarzyszy temu możliwością zakupu pakietów reakcji na poszczególnych portalach. Instagram również ma sporą grupę firm oferujących obsługę kont i prowadzenie lub wspomaganie akcji promocyjnych. Dokonując wyboru takiej firmy, warto zwrócić się do serwisu Polskielajki.pl. Jest to serwis cieszący się dużym uznaniem i zaufanie na polskim rynku.

Polskielajki.pl w ofercie oprócz obsługi kont na Instagramie, proponują również zakup pakietów zawierających wybrane reakcje. Polskielajki.pl mają także pakiety lajków. Przewaga nad innymi polega na tym, że Polskielajki.pl oferują w swoich pakietach reakcje pochodzące aktywnych i realnych kont.

Zakupując pakiet lajków, można określić w jakim czasie mają one być przypisywane do konta. Ponadto można także wybrać grupę docelową odbiorców zgodną z obranym targetem w prowadzonej kampanii promocyjnej. Polskielajki.pl to rozsądnym wybór również biorąc pod uwagę przyjazne stawki dostępne dla każdego nawet niskobudżetowego działania promocyjnego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here