Poleć Orange Flex znajomymi i odbierz bonusy

Masz numer wOrange Flex? Poleć ofertę sieci komórkowej znajomym i razem skorzystajcie z bonusów. Dzięki promocji „Polecaj i zarabiaj” możesz zdobyć nawet 1000 GB. W Orange Flex ze znajomymi może więcej!

Podoba Ci się w Orange Flex? Dzięki promocji „Polecaj i zarabiaj” możesz polecić ofertę znajomym, a przy okazji zgarnąć bonusy od Orange Flex. Jak to działa? W aplikacji Orange Flex znajdziesz swój indywidualny kod. Udostępnij go znajomemu, który planuje dołączyć do sieci. Gdy użyje go podczas pierwszej aktywacji Planu, po miesiącuotrzyma 30 zł zwrotu. Ty z kolei otrzymasz 70 zł za skuteczne polecenie! Środki możesz wykorzystać na opłacenie usług Orange Flex, możesz także przetransferować je na kartę płatniczą, którą podpiąłeś pod aplikację.

Kod polecający możesz wykorzystać wielokrotnie. Jeżeli użyje go 5 znajomych, otrzymasz 500 GB. Za kolejne 5 osób otrzymasz kolejne 500 GB. Im więcej znajomych w Orange Flex, tym lepiej!

Więcej informacji na temat promocji „Polecaj i zarabiaj” znajdziesz na stronie: https://flex.orange.pl/promocje/polecaj-zarabiaj.

Jak zachęcić znajomych do Orange Flex?

Jak przekonać znajomych, żeby dołączyli do Orange Flex? Oto kilka przydatnych argumentów, z którymi trudno się nie zgodzić.

Zero formalności – Orange Flex to nowoczesna oferta sieci komórkowej, do której możesz dołączyć za pośrednictwem aplikacji. Wystarczy pobraćją na telefon ze sklepu App Store lub Google Play. Wszystkie formalności odbywają się zdalnie. Za pomocą aplikacji Orange Flex włączasz i wyłączasz usługi, a także płacisz rachunki – szybko i wygodnie.

Elastyczne Plany – w Orange Flex do wyboru masz cztery Plany: 15 GB, 30 GB, 50 GB i 100 GB. Wszystkie Plany obejmują nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce i roamingu w UE. Jeżeli w danym miesiącu potrzebujesz więcej danych, możesz zmienić Plan. Wystarczy jedno kliknięcie!

Streamingi bez limitu – w Orange Flex korzystasz z popularnych portali społecznościowych bez ograniczeń i nie zużywasz danych. Tak działa usługa Social Pass, która dostępna jest we wszystkich Planach. Do dyspozycji masz także dodatkowe Passy, dzięki którym nie zużywasz transferu podczas korzystania z serwisów wideo (Video Pass – m.in. YouTube, Netflix, HBO GO), serwisów muzycznych (Music Pass – m.in. Spotify, Tidal, Deezer) i platform gamingowych (Game Pass – m.in. Twitch, Discord).

Zaproś znajomych do Orange Flex – razem możecie więcej!

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here