Taryfy Orange na kartę

Jeśli nie chcesz wiązać się umową z operatorem i jesteś zdecydowany na taryfę na kartę, to zobacz jak wiele możliwości oferuje Orange. Poniżej krótki przegląd taryf Orange na kartę.

Pakiety Orange na kartę to rozwiązanie da tych, którzy sami chcą decydować kiedy i za ile doładować konto oraz jaką taryfę chcą mieć. W Orange możliwości jest naprawdę sporo, więc każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie. Poniżej przedstawiamy zestawienie taryf Orange na kartę.

Oferta Orange bez limitu do wszystkich

Ofertę tę można aktywować na 7 lub 31 dni (koszt to odpowiednio 12 i 25 zł). Użytkownik otrzymuje bezpłatne połączenia i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych oraz pakiet darmowego internetu – co najmniej 15 GB do wykorzystania w kraju lub 2,26 GB do wykorzystania w innych krajach UE. Jeśli wybierze się opcję cyklicznego odnawiania usługi, to z każdym nowym cyklem otrzymuje się o 1 GB internetu więcej niż w poprzednim.

Orange Free

Ta taryfa wyróżnia się na tle innych taryf Orange na kartę tym, że po każdym doładowaniu użytkownik otrzymuje do wykorzystania pakiet internetu. Doładowanie konta kwotą 50 zł to aż 25 GB transferu danych ważne przez 3 miesiące. To jedna z tańszych i najkorzystniejszych ofert internetu na kartę.

Orange Yes

Taryfa ta oferuje wiele opłacalnych pakietów, a także bardzo niskie stawki. Opłata za minutę połączenia to jedynie 0,29 zł, a za SMS-a 0,15 z, za MMS-a 0,20 zł, za 100 kB 0,12 zł.

Orange SMART

W tej taryfie stawki są nieco wyższe, za to po każdym doładowaniu konta online użytkownik otrzymuje bonus w postaci dodatkowych GB internetu. Wielkość pakietu i czas jego ważności są uzależnione od kwoty doładowania. Na przykład przy doładowaniu za 50 zł użytkownik dostaje 8 GB transferu danych do wykorzystania przez 50 dni.

Archiwalne taryfy Orange na kartę

Do starszych taryf Orange zalicza się: Nowe Orange Go, Orange One i Orange Pop. Z uwagi na ich opłacalność nadal cieszą się dużym zainteresowaniem użytkowników. Więcej informacji na ich temat można znaleźć na stronie Orange.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here