TOP4 usługi, które usprawnią pracę biurową

Sprawnie działający Internet dla firm oraz korzystanie z usług, takich jak transmisja danych, telefonia i przechowywanie zasobów w Data Center, znacznie usprawnia pracę biurową. Dowiedz się, jak wybrać usługi, aby nasza praca była wydajna i bezpieczna.

Internet dla firm – jaki wybrać?

Internet dla firm powinien być przede wszystkim szybki i zapewniać stabilność połączenia, a także umożliwiać korzystanie z niego wielu użytkownikom w tym samym czasie. Powinien gwarantować wysoką przepustowość, tak by bez problemu można było przesyłać duże pliki. Internet dla firm musi też zapewniać niezawodne połączenie z firmowymi serwerami.

Bardzo dobrym rozwiązaniem dla firm jest Internet światłowodowy oferowany przez INEA, pozwalający uzyskać dowolną przepustowość dostosowaną do potrzeb firmy. Łącza światłowodowe można dostosować także w trakcie trwania umowy i bez problemu zwiększyć przepustowość sieci, jeśli zajdzie taka potrzeba. Światłowód dla firm INEA osiąga prędkość wielokrotnie wyższą niż 1 Gb/s. Jest to łącze symetryczne, więc dane są wysyłane i pobierane, a także wgrywane na firmowy serwer z tą samą prędkością.

Łącze jest zabezpieczone przed przerwami w dostępie sieci czy spadkami prędkości, co daje gwarancję niezakłóconej pracy. Światłowód symetryczny oferowany przez INEA jest mało awaryjny i ma wysoką przepustowość. Dzięki temu można bez problemu dokonywać symultanicznie płatności, prowadzić księgowość, pracować nad projektami i wysyłać oraz pobierać nawet bardzo duże pliki.

Transmisja danych

Łącze transmisji danych pozwala na połączenie różnych lokalizacji firmy i jest niezbędne, gdy działa ona w różnych miejscach. W takim przypadku warto zwrócić uwagę na usługę VPLS INEA, która pozwala skomunikować wiele lokalizacji firmy pomiędzy sobą. Połączenie ze sobą wszystkich lokalizacji jest możliwe na zasadzie technologii VPLS, która prowadzi połączenie od wszystkich lokalizacji do jednego punktu zbiorczego. Znajdujący się tam wirtualny switch pozwala na bezproblemowe połączenie każdy-z-każdym. Można też wybrać usługę IPVPN, która zapewnia komunikację pomiędzy lokalizacjami w połączeniach typu: wielopunkt-wielopunkt.

Data Center

Data Center to centrum przetwarzania danych i bezpieczne zarządzanie serwerami firmy. INEA oferuje usługi Backup, Kolokacja i Cloud (Chmura), dzięki którym dane Twojej firmy będą bezpiecznie przechowywane oraz będziesz miał do nich dostęp zawsze i wszędzie. Ponadto, Data Center to stabilne środowisko pracy dla systemów informatycznych, w którym przechowywanie danych jest znacznie bezpieczniejsze, a w przypadku ataków hakerskich – pliki i dane firmowe można łatwo odzyskać. Zewnętrzne Data Center zapewnia profesjonalną centralę wirtualną oraz powierzchnie biurowe do wynajęcia, gdzie możesz bezpiecznie przechowywać dane biznesowe, a w przypadku problemów z dostępem do stałego biura Twojej firmy – skorzystać z biura zapasowego.

Telefonia komórkowa lub stacjonarna

Telefonia stacjonarna lub mobilna to usługa, bez której nie może sprawnie działać żadna firma. INEA oferuje oba typy telefonii, dopasowane indywidualnie do potrzeb klienta. W przypadku sieci stacjonarnej dostępne są różne sposoby podłączenia urządzeń abonenckich: ze stykiem cyfrowym ISDN (BRA, PRA) oraz bezpośrednie podłączenia w technologii VoIP.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here