Dlaczego warto wziąć kredyt przez internet

Bankowanie przez internet cieszy się obecnie ogromną popularnością. Bezpieczne i wygodne pozwala zminimalizować formalności i znacząco skrócić czas realizacji operacji bankowych. Jednym z najpopularniejszych dostępnych online produktów jest kredyt gotówkowy. W arty-kule wyjaśnimy, dlaczego warto po niego sięgnąć?

Jak wskazują dane z raportu Związku Banków Polskich, popularność bankowości mobilnej i internetowej w Polsce ciągle rośnie. Obecnie w naszym kraju jest już 16,5 mln aktywnych użytkowników aplikacji bankowych, a 21 mln klientów banków przynajmniej raz w miesiącu korzysta z serwisów transakcyjnych za pomocą komputera. Trudno się dziwić. Bankowanie przez internet umożliwia realizację operacji bankowych szybko, bezpieczne i wygodniej niż kiedykolwiek wcześniej.

Kredyt gotówkowy przez internet

Jednym z najpopularniejszych produktów dostępnych przez internet jest kredyt gotówkowy online. Jego ogromną zaletą i tym, co różni go od tradycyjnego kredytu gotówkowego, jest możliwość zrealizowania całej procedury kredytowej — począwszy od złożenia wniosku, a skończywszy na zawarciu umowy — online. Bez wychodzenia z domu i konieczności odwiedzania oddziału banku. W zależności od konkretnego pożyczkodawcy w ramach kredytu gotówkowego przez internet pożyczysz od kilku do kilkuset tysięcy złotych. Pożyczkodawca wypłaci środki w formie jednorazowego przelewu na Twoje konto, a spłata będzie odbywać się w miesięcznych ratach — kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu.

Kto może wziąć kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy przez internet może wziąć osoba pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, dysponująca dowodem osobistym, numerem PESEL oraz wymaganą przez kredytodawcę zdolnością kredytową. W przypadku kredytów gotówkowych zaciąganych przez internet niezbędne jest także posiadanie ROR-u. Rachunek ten służy nie tylko do wypłaty środków z kredytu. Pozwala także zweryfikować tożsamość kredytobiorcy, eliminując ryzyko oszustwa.

Dlaczego warto sięgnąć po kredyt przez internet na konto?

4 powody, dlaczego warto wziąć kredyt gotówkowy online

Kredyt gotówkowy online to szybki i wygodny sposób finansowania produktów i usług, za które nie chcesz lub nie możesz zapłacić z bieżących środków. Dlaczego warto po niego sięgnąć?

Możliwość przeznaczenia pieniędzy z kredytu na dowolny cel

Ogromną zaletą kredytów gotówkowych jest możliwość przeznaczenia pozyskanych środków na dowolny cel. Pieniędzmi z kredytu możesz sfinansować więc nieprzewidziane wydatki, zaplanowane koszty czy długo odkładaną realizację planów i marzeń.

Wygodny i bezpieczny sposób wnioskowania

Sięgając po kredyt przez internet na konto, wszystkie etapy procesu — od złożenia wniosku po zawarcie umowy kredytowej — zrealizujesz online, siedząc wygodnie przed ekranem komputera — w domu, ogrodzie czy podczas jazdy pociągiem.

Możliwość pozyskania pieniędzy niezależnie od lokalizacji i godzin otwarcia oddziałów banku

Dzięki możliwości pożyczenia pieniędzy przez internet możesz złożyć wniosek o kredyt niezależnie od lokalizacji i godzin otwarcia oddziałów banku. Jest to szczególnie ważne dla osób, które ze względu na tryb życia, aktualne miejsce przebywania czy ograniczoną mobilność nie mogą pojawić się w oddziale.

Szybka decyzja kredytowa i wypłata środków

Większość banków udzielających kredytów gotówkowych online wydaje decyzję w dniu złożenia wniosku lub w kolejnym dniu roboczym. Pieniądze mogą znaleźć się na Twoim koncie nawet w ciągu 24 godziny od rozpoczęcia wnioskowania o dodatkowe środki.

Kredyt gotówkowy online to świetny sposób na wygodne, bezpieczne i szybkie pozyskanie dodatkowych środków. Precyzyjnie dobrany do Twoich potrzeb pozwoli realizować cele, nie obciążając przy tym domowego budżetu.

Źródło:
https://www.totalmoney.pl/artykuly/7607254,kredyty-gotowkowe,jak-bezpiecznie-wziac-kredyt-przez-internet-co-trzeba-wiedziec–decydujac-sie-na-kredyt-on-line,1,1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here