Facility Management

Facility Management to usługa kierowana do właścicieli różnych nieruchomości. W jej ramach zyskuje się pełną obsługę techniczną budynku i serwis urządzeń technicznych znajdujących się w jego wnętrzu. Dzięki temu bieżąca konserwacja i wszelkie naprawy są przeprowadzane sprawnie i szybko. Co zyskują klienci, którzy zamówią profesjonalną obsługę techniczną nieruchomości?

Spis Treści

Obsługa techniczna nieruchomości od projektu do serwisu

Techniczna obsługa nieruchomości oferowana w ramach Facility Management jest przygotowana z myślą o budynkach użyteczności publicznej, hotelach, apartamentach, biurowcach oraz nowoczesnych blokach. Kompleksowa obsługa obejmuje przygotowanie projektu, wykonanie go, a następnie prowadzenie bieżącej konserwacji na podstawie szczegółowej dokumentacji technicznej.

Co obejmuje obsługa techniczna budynków?

Obsługa techniczna prowadzona przez FM Solutions w Krakowie, Warszawie, Katowicach bądź Wrocławiu skupia się na przygotowaniu automatyki budynkowej, klimatyzacji, ochrony przeciwpożarowej i wentylacji. Dodatkowo obsługa techniczna obejmuje również sprzątanie, utrzymanie terenów zielonych i ochronę mienia znajdującego się na terenie nieruchomości. Wieloletnie doświadczenie FM Solutions sprawia, że w przypadku awarii zyskuje się natychmiastową pomoc.

Zakres obowiązków, które są wykonywane w ramach Facility Management jest ustalany indywidualnie. Obsługa techniczna jest dostosowana do potrzeb konkretnej nieruchomości i jej mieszkańców lub użytkowników. Zespół specjalistów przeprowadza niezbędne prace konserwatorskie przez cały rok i jest do państwa dyspozycji nawet w dni wolne, jeżeli dojdzie do poważnej awarii instalacji koniecznych do bezpiecznego korzystania z budynku. Dotyczy to np. systemów klimatyzacyjnych w obiektach, których wymagane jest utrzymanie stałej temperatury.

Kto może zamówić obsługę techniczną w ramach Facility Management?

Z usługi mogą skorzystać właściciele i administratorzy nieruchomości każdego typu. Facility Management jest dostępny zarówno w przypadku budynków mieszkalnych, jak i wykorzystywanych jako biura. Zakres tworzonych i serwisowanych instalacji jest ustalany indywidualnie, dzięki czemu sprawowany nadzór w pełni odpowiada na potrzeby konkretnego klienta. Ponadto serwis wszystkich instalacji w nieruchomosci jest przeprowadzany przez sprawdzonych specjalistów, którzy dobrze poradzą sobie nawet ze skomplikowanymi awariami. Fachowcy działają na terenie Warszawy oraz innych miast, naprawiając instalacje najszybciej jak to możliwe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here