Gdzie wynająć powierzchnię handlową w lubelskim

Przedsiębiorcy, którzy szukają dla swoje firmy miejsca, w którym będą mogli prowadzić efektywną sprzedaż, coraz częściej rozglądają się za powierzchniami w woj. lubelskim. To tutaj mogą rozwinąć skrzydła działalności gospodarczej ukierunkowanej na wschodni rynek Polski. Gdzie w tym regionie szukać dobrych lokalizacji i na co zwrócić uwagę?

Spis Treści

Wynajem powierzchni handlowej – od czego zacząć?

Przed podjęciem decyzji o wynajmie powierzchni pod handel w Lublinie, dobrze jest zorientować się w możliwościach, porównać ceny i sprawdzić faktyczne szanse na sukces w danym miejscu. Hitem regionu jest np. lokalizacja na tzw. Elizówce, czyli rynku hurtowym umieszczonym na najdalej wysuniętym na wschód krańcu Unii Europejskiej. Giełda https://www.elizowka.pl/ wynajmuje aktualnie powierzchnie handlowe ponad 160 przedsiębiorcom, którzy sprzedają tu swój towar do tysięcy klientów sklepowych i detalicznych z regionu.

Takie duże skupiska handlowe są dla najemców świetnym wyborem, ponieważ ściągają w to miejsce nadspodziewanie dużą ilość nabywców. Tym samym, klienci przyjeżdżający na miejsce mają duży wybór i atrakcyjne ceny, co zachęca do zakupów.

Giełda owocowo-warzywna i samochody

Elizówka, jako jeden z najbardziej atrakcyjnych dla hurtowników punktów na lokalnej mapie ma doskonale przygotowane miejsca handlowe. Wystawiają się tutaj zarówno sprzedawcy warzyw, owoców, pieczywa, nabiału, mięsa czy ryb, jak i sprzedawcy samochodów czy motocykli. W ramach jednego, ogromnego kompleksu działa giełda samochodowa, warzywna i dziesiątki sklepów o dobrze dobranej pod klienta ofercie.

Warto wiedzieć, że w takich miejscach reklama i promocja działających tu biznesów działa o wiele sprawniej niż na pomniejszych bazarach. Punkt jest zlokalizowany na granicy Lublina, a sama giełda od kilku już lat jest miejscem podstawowego zaopatrzenia dla większości firm z tej części Polski. To blisko cztery hektary powierzchni zadaszonej, nowoczesne hale, przestrzenie magazynowe i wszystko to, co niezbędne do prowadzenia sprawnego i efektywnego handlu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here