wyposażenie pralni

Prawidłowe wyposażenie pralni to klucz do sukcesywnego realizowania zleceń. Odpowiedni sprzęt i środki czyszczące zapewniające wysoką jakość usług, przysporzą nam sporą ilość stałych klientów. Staranne dobranie odpowiednich pralek z dużymi bębnami o mocnym zawieszeniu, dające gwarancję szybkiego prania i długoletniej gwarancji ich sprawności to konieczność.

Spis Treści

Jakie pralnie przemysłowe wypiorą duże kołdry i wielkie pluszaki?

Domowe pralki mają małe bębny. Nie są w stanie pomieścić nawet kołdry o standardowych rozmiarach, a co dopiero taką, która ma 200×220. Jeszcze większym problemem są olbrzymie pluszaki, które zapełniają swą wielkością cały kącik zabaw dziecka. Narzuty na małżeńskie łóżka, ciężkie zasłony, czy koce to także wyzwanie nie dla domowej pralki. Najszybciej uporają się z tym maszyny pralnicze z https://gp-pralnia.pl/. Dlatego, jeżeli zdecydowaliśmy się na biznes pralniczy, wybierzmy właśnie taki sprzęt do swojej przemysłowej pralni.

Czy miejsce lokalu jest istotne?

Szukając pomieszczenia dla pralni warto przekalkulować, czy warto wybierać lokal poza miejscowością, gdyż jest tańsze, czy w centrum tej miejscowości. Ta druga opcja może okazywać się bardziej kosztowna z powodu wyższych opłat za wynajętą powierzchnię, ale wówczas z pewnością będziemy mieć więcej klientów i koszty staną się procentowo niższe niż te w oddalonym miejscu. Myślmy więc, wyprzedzając fakty. Dobra strategia pozwoli na szybki rozruch biznesu, a budowanie marki stanie się dziecinnie proste.

Jakie pranie- suche, czy mokre?

pralka

Wiele tkanin oraz dzianin może wymagać prania suchego. Są to przeważnie płaszcze, palta, kurtki, garsonki, garnitury. Do tego celu potrzebujemy innej metody czyszczenia za pomocą środków chemicznych. Musimy więc zadbać o zakupienie pralek, które piorą na sucho. Sprzęt dobrze radzi sobie także z obrusami, które nie mogą się w trakcie czyszczenia pognieść, gdyż mogłyby być trudne do późniejszego wyprasowania.

pralnie

Duże miśki z wypełnieniem gąbczastym oraz materace z tego surowca również będą musiały zostać uprane na sucho. Do tego celu będą się nadawać właśnie specjalne pralki do prania na sucho. Warto więc uwzględnić je w szczególności.

Ile sztuk zakupić?

pralnia

Na początek, jeżeli dopiero rozkręcamy swój biznes, wystarczą nam dwie pralki. Jedna do prania suchego, druga do prania mokrego. W miarę, jak firma będzie się rozwijać i otrzymywać coraz więcej zleceń będziemy dokupywać kolejny sprzęt. Warto wówczas zadbać o różne wielkości bębnów. Wpłynie to na oszczędność prądu, wody i środków piorących.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here