Kubki termiczne z nadrukiem

Praktyczne upominki reklamowe, do których bez wątpienia należą kubki termiczne z nadrukiem, są podstawą udanej promocji firmy i marki. Specyfika i charakter tego typu produktów gwarantuje bowiem, że będą chętnie użytkowane przez obdarowanego, przez co łatwiej zapamięta on logotyp lub nazwę Twojej firmy. Obecnie wszyscy żyjemy „w biegu” i wszędzie nam się spieszy. W efekcie, bardzo często zdarza się, że nie mamy czasu wypić na spokojnie filiżanki swojej ulubionej kawy. W takiej sytuacji szczególnie chętnie sięgniemy natomiast po praktyczny kubek termiczny z logo, którego praktyczna funkcjonalność pozwoli docenić możliwość wypicia gorącej kawy lub herbaty nawet po kilku godzinach od jej zaparzenia.

Spis Treści

Dlaczego warto zainwestować w kubek termiczny nadruk z logo firmy?

Wszystkie dostępne w naszej ofercie kubki termiczne z nadrukiem to niezwykle przydatne i oryginalne gadżety reklamowe, dzięki którym można w prosty sposób podnieść rozpoznawalność firmy lub marki oraz utrwalić jej działalność w świadomości odbiorców. Kubek termiczny z napisem w postaci logo, nazwy firmy oraz jej danych kontaktowych doskonale sprawdzi się jako praktyczny podarunek dla stałych i nowych klientów, partnerów biznesowych oraz samych pracowników, który pozwoli wzmocnić pozytywne relacje z firmą oraz promować jej działalność na zewnątrz. Kubek termiczny z nadrukiem to bowiem nie tylko nośnik reklamy, ale praktyczny przedmiot codziennego użytku, po który będzie chętnie sięgała każda obdarowana nim osoba. W związku z tym, nasze kubki termiczne z nadrukiem są bardzo praktycznym i przydatnym upominkiem reklamowym dla każdego!

W naszej szerokiej ofercie gadżetów reklamowych dla firm znajdziesz wiele modeli kubków termicznych wykonanych z materiałów różnego rodzaju i dostępnych w różnych cenach. Jeżeli szukasz taniego kubka termicznego, zdecyduj się na kubki reklamowe wykonane z plastiku. Wprawdzie nie będą trzymać wysokiej temperatury przez wiele godzin, ale spokojnie wystarczą na krótkie wypady poza dom lub podróż samochodem. Specjalnie z myślą o kierowcach przygotowaliśmy natomiast specjalne modele kubków termicznych z podgrzewaczem podłączanym do gniazda zapalniczki w aucie. Taki kubek termiczny z własnym nadrukiem to świetny pomysł na prezent dla wszystkich przedstawicieli handlowych, którzy na pewno docenią możliwość wypicia gorącego napoju w trakcie długiej podróży służbowej.

Aluminiowe kubki termiczne z grawerem dla wymagających

Wymagający klienci, którzy nade wszystko cenią sobie wysoką jakość połączoną z praktycznymi walorami użytkowymi, powinni natomiast sięgnąć po kubek termiczny z własnym napisem wykonany z aluminium lub stali szlachetnej. Gadżety reklamowe tego typu prezentują się bowiem nie tylko bardziej estetycznie i ekskluzywnie, ale oferują przede wszystkim lepsze właściwości użytkowe, które docenią w szczególności odbiorcy zwracający uwagę na detale. W naszej rozbudowanej ofercie znajduje się szeroki wybór kubków termicznych, co pozwala na podjęcie trafnej decyzji zakupowej, dopasowanej zarówno do budżetu, jak i osobistych preferencji każdego zamawiającego.

Kubki wykonane ze stali szlachetnej lub aluminium w porównaniu z kubkami termicznymi z plastiku będą charakteryzować się lepszą izolacją termiczną. W najlepszych modelach kubków termicznych zastosowano ponadto szereg rozwiązań, takich jak m. in. próżnia między ściankami a także dodatkowa izolacja miedzią, które powodują, że kubek termiczny utrzyma wysoką temperaturę znacznie dłużej, bo nawet przez 8 godzin! Wysokiej jakości kubki termiczne z grawerem mogą być ponadto świetnym pomysłem na prezent dla kluczowych klientów i partnerów biznesowych, który pozwoli w stylowy sposób pokazać, jak bardzo Ci na nich zależy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here