ubezpieczenie auta

Życie potrafi zaskakiwać, wie to chyba każdy, a kto nie zdawał sobie dotąd z tego sprawy, to z pewnością zmienił swoje przekonania w ostatnich miesiącach. Tak, trudno cokolwiek zaplanować w 100%. Jedynie co możemy zrobić, to zminimalizować potencjalne ryzyko.

Spis Treści

Ubezpieczenie = komfort i spokój

Z tego też powodu ubezpieczenia są praktycznie niezbędnym elementem zapewniającym nam spokój i komfort życiowy. Dzięki nimi negatywne skutki nieszczęśliwych zdarzeń mogą zostać w dużym stopniu zredukowane. Nie inaczej jest w przypadku ubezpieczeń samochodowych. Oczywiście z urzędu jesteśmy zobligowani do skorzystania z OC, ale rozwiązanie to nie ochroni nas kompleksowo. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej to po prostu niezbędna podstawa, którą warto rozszerzyć.

Myślisz o kredycie lub leasingu? Pomyśl też o ubezpieczeniu!

Jeśli planujemy zakup auta w leasingu bądź kredycie, to zazwyczaj każda szanująca się instytucja udzielająca takiego wsparcia posiada w swej ofercie kompleksowe pakiety ubezpieczeń zarówno komunikacyjnych, jak i na życie. Świetnym przykładem jest np. Renault Finasowanie, które wśród wielu narzędzi finansowych na zakup samochodów francuskiego koncernu, posiada także niezwykle atrakcyjne rozwiązania ubezpieczeniowe (https://www.renaultfinansowanie.pl/ubezpieczenia) idealnie skrojone pod swoich klientów. Aktualna oferta prezentuje się następująco:

  • ubezpieczenie na życie w leasingu o różnych stopniach ochrony (podstawowy pakiet zabezpiecza leasingobiorcę i jego rodzinę m.in. w przypadku śmierci, trwałej niezdolności do pracy lub długiej hospitalizacji),
  • ubezpieczenie na życie w kredycie obejmujące trzy warianty (RCI Bezpieczny Kredyt, Utrata Pracy/Bezpieczne Rachunki, Ubezpieczenie Straty Finansowej GAP MTE 20%),
  • ubezpieczenie GAP
  • ubezpieczenia pakietowe obejmujące swym zakresem: OC, AC, NNW, ZK oraz Assistance,
  • ubezpieczenie na samochód zastępczy, opony i opcję typu concierge.

Jak widać, oferta jest bardzo bogata i każdy znajdzie odpowiedny wariant dla siebie. Pamiętajmy więc, że na swoim zdrowiu i bezpieczeństwie najbliższych nie warto oszczędzać!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here