Możliwości wykorzystania toreb z nadrukiem w działaniach marketingowych

Przyciągnięcie uwagi konsumentów staje się zadaniem co raz trudniejszym, zewsząd jesteśmy bombardowani treściami wizualnymi, komunikatami, informacjami. Sprawienie, aby osoba zatrzymała się na dłużej nad naszym komunikatem i wysłuchała tego, co chcielibyśmy jej przekazać staje się obecnie ogromnym wyzwaniem. Z tego powodu osoby odpowiedzialne za działania reklamowe i kampanie wizerunkowe firmy poszukują nieustannie idealnych rozwiązań pomagających w przyciągnięciu uwagi konsumenta. Jednym z takich rozwiązań jest wykorzystanie w kampanii reklamowej toreb z nadrukiem. Możliwości jest wiele, a niektóre stosowane przez osoby odpowiedzialne za marketing są naprawdę niecodzienne.  

Spis Treści

Torba z nadrukiem i różne możliwości zastosowania jej

Najczęstszym i dosyć oczywistym sposobem na wykorzystanie toreb reklamowych w kampanii marketingowej jest wykorzystanie ich zgodnie z przeznaczeniem – do pakowania produktów. Klienci bardzo często zaopatrują się w torby reklamowe z nadrukiem z myślą o pakowaniu giftów i gadżetów prezentowych dla klientów do rozdawania ich podczas targów. Warto zauważyć, że ekologiczne torebki papierowe mają w tym wypadku zdecydowaną przewagę nad torbami foliowymi nie tylko dlatego, że są eko gadżetem, ale przede wszystkim ze względu na swoją estetykę. Zdecydowanie lepiej wygląda stoisko targowe, które jest nota bene wizytówką firmy, jeżeli na ekspozycji widnieją estetyczne i równo ułożone torebki papierowe z nadrukiem. Foliówka w żadnym wypadku nie spełnia tego warunku, nie pozwala na estetyczne ułożenie jej na ekspozycji. Torebka papierowa z nadrukiem ze względu na wykonanie ze sztywnego materiału jakim jest papier elegancko stoi na ekspozycji targowej lub sklepowej.  

Torba bawełniana z nadrukiem – modny i wytrzymały transporter

Niejednokrotnie zdarza się, że klienci poszukują wyjątkowej torby, która będzie służyła hostessom do przenoszenia innych gadżetów lub ulotek, które następnie trafiają bezpośrednio z rąk hostessy do klienta. Nie może to być jednak zwykłego rodzaju torba. Najlepiej, aby był to gadżet, który przyciąga wzrok, jest wytrzymały i estetyczny. Otrzymanie od hostessy nawet najbardziej luksusowego i wartościowego produktu wprost z byle jakiej, i nie cieszącej się atrakcyjnością torby foliowej sprawi, że klient zapamięta nas negatywnie. W postaci estetycznego oryginalnego i wytrzymałego gadżetu ekologicznego najlepiej sprawdzi się torba materiałowa z nadrukiem. Ponieważ, realizację takich toreb można wykonać już u producenta od minimalnego nakładu 100 sztuk, na zakup takiego gadżetu z powodzeniem może sobie pozwolić większość firm nawet z niewielkim budżetem na cele marketingowe.  

Eko-gratis w postaci torby bawełnianej z nadrukiem

Konsumenci uwielbiają dostawać gratisy. Nic dziwnego, każdy z nas uwielbia prezenty. Warto jednak dobrze przemyśleć jaki prezent chcemy podarować naszemu potencjalnemu lub obecnemu klientowi. Jeżeli jest to firma na której pozyskaniu bardzo nam zależy lub klient, któremu chcemy podziękować za długoletnią współpracę musimy się naprawdę przyłożyć. Obecnie na topie są wszelkiego rodzaju gadżety z kategorii eko. W charakterze eko-gratisu idealnie sprawdzi się torba bawełniana z nadrukiem w postaci logo Twojej firmy. Jest to niezwykle praktyczny gadżet, ponieważ dzięki torbie materiałowej z nadrukiem jesteśmy w stanie poczynić wyraźne oszczędności w naszym domowym budżecie używając ich podczas zakupów, rezygnując tym samym z płatnych, nieestetycznych i nie ekologicznych foliówek. Wykorzystując w swoich działaniach marketingowych torbę eko spersonalizowaną i dopasowaną do charakteru naszej działalności, i dając ją w postaci prezentu naszemu klientowi – obecnemu lub potencjalnemu – budujemy pozytywny wizerunek naszej firmy jako marki zorientowanej na dbanie o środowisko naturalne, czyli biznesu odpowiedzialnego społecznie  

Długofalowa kampania reklamowa z wykorzystaniem toreb ekologicznych

Torby reklamowe z nadrukiem wykonane z naturalnych materiałów jak bawełna czy papier, są przedmiotami wielokrotnego użytku. Badania pokazują, że służą konsumentom o kilkanaście razy dłużej niż zwykłe jednorazówki. Torby bawełniane mogą być użytkowane nawet kilkaset razy. Inwestując w torbę z nadrukiem wielokrotnego użytku płacimy tak naprawdę raz za przedmiot, który będzie reklamą wielokrotną naszej marki. Warto pokusić się o jednorazowy wydatek na produkt dobrej jakości, który będzie wizytówką naszej firmy przez długi czas, a dodatkowo ucieszy klienta.  Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem na rynku , oferujemy kompleksową obsługę klienta połączoną z profesjonalnym wykonaniem toreb reklamowych. Odwiedź nasz sklep internetowy już dziś i dołącz do grona zadowolonych klientów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here