Najlepsze oprogramowanie medyczne

XXI wiek to okres, w którym powstało wiele wynalazków. Są wśród nich czytniki e-booków, drukarki 3D, smartphony, jest Facebook, płatności telefonem, a nawet sztuczna trzustka, która ma być szansą powrotu do zdrowia dla osób dotychczas nieuleczalnie chorych na raka trzustki. XXI wiek to również czas, którym szybkość wdrażania rozwiązań technologicznych i teleinformatycznych nabrała szczególnie dużego tempa.

Postęp ten widać praktycznie w każdej dziedzinie życia. Zwiększamy komfort i bezpieczeństwo poprzez wdrażanie nowoczesnych systemów ostrzegania przed przeszkodami na jezdni oraz montaż tzw. inteligentnych instalacji w domu, korzystamy z funkcjonalnych mebli oraz zastępujemy wiele urządzeń jednym – smartfonem.

W dzisiejszych czasach praktycznie każdy ma lub miał styczność z komputerem i z Internetem. Sytuacja ta również częściowo została wymuszona przez pandemię koronawirusa i związaną z nim decyzję o lockdownie. Zagrożenie zdrowia na poważnie biorą pod uwagę zarówno lekarze, jak i sami pacjenci. Nikogo już nie dziwi możliwość skorzystania z konsultacji z lekarzem w formie teleporady, zarówno przez telefon, jak i rozmowę wideo.

Za sprawną i bezpieczną komunikację między lekarzem a pacjentem odpowiada oprogramowanie medyczne. To, w zależności od którego producenta pochodzi, cechuje się różną funkcjonalnością, niezawodnością oraz łatwością obsługi.

Polskie oprogramowanie medyczne

Na polskim rynku oprogramowania medycznego dzieje się wiele. Ma to związek nie tylko z pandemią i związaną z nią aktualizacją przepisów (w tym wprowadzaniu ograniczeń w komunikacji face-to-face), ale również zmianą podejścia pacjentów i lekarzy w kwestii poradnictwa. Programiści, wespół z doświadczonymi lekarzami, kadrą zarządzającą przychodni, klinik i szpitali oraz pacjentami, tworzą oprogramowania, które mają ułatwić zarówno rejestrację pacjentów i uzupełnianie elektronicznej dokumentacji medycznej (EDM), jak również kompleksowe prowadzenie gabinetu lekarskiego, przychodni i każdego innego rodzaju placówki medycznej.

Jednym z rozwiązań informatycznych, które zasługuje na szczególne wyróżnienie jest Aurero. Aurero to oprogramowanie medyczne, które umożliwia kompleksowe prowadzenie każdego rodzaju gabinetu lekarskiego, przychodni, kliniki, a nawet szpitalu – zarówno prywatnego, jak i państwowego. Łączy w sobie wiele cennych funkcjonalności, wśród których najciekawsze i najbardziej pożądane to:

  • rejestracja pacjentów online wraz z systemem automatycznego przypominania o wizycie w formie SMS i głosowej;
  • moduł elektronicznej dokumentacji medycznej wraz z podpowiedziami dla lekarzy i możliwością wystawiania e-Recept i elektronicznych zwolnień lekarskich (e-ZLA);
  • platforma telemedyczna umożliwiająca komunikację między lekarzem a pacjentem za pomocą czatu, rozmowy telefonicznej lub rozmowy wideo;
  • automatyczne rozliczanie z NFZ.

Aurero sprawdza się znakomicie jako program do gabinetu stomatologicznego, ginekologicznego, okulistycznego i każdego innego, kto chce prowadzić swoją praktykę lekarską w sposób kompleksowy, szybki, zgodny z aktualnie obowiązującym prawem oraz przyjazny lekarzowi i pacjentowi.

W porównaniu z innymi programami do obsługi placówek medycznych, Aurero wypada najkorzystniej. Jego funkcjonalność odpowiada potrzebom właścicieli i kadry zarządzającej podmiotów świadczących usługi medyczne. Jest również wsparciem dla pozostałego personelu (od lekarzy, przez rejestratorów, po działy: księgowy, techniczny, a nawet marketingu), jest zrozumiały w obsłudze, szybki i niezawodny, nawet przy dużym obciążeniu danymi.

Dużym atutem jest również wygodne dla klienta wsparcie działu obsługi klienta poprzez czat.

Czy warto korzystać Aurero?

Zdaniem wielu podmiotów medycznych korzystających na co dzień z oprogramowania medycznego, Aurero jest najlepsze. Autorzy oprogramowania – polska firma Medily, osobiście zachęcają do niezobowiązującego i bezpłatnego wypróbowania go samodzielnie, przez okres 14 dni kalendarzowych.

Zgłoszenia chęci skorzystania z okresu próbnego należy kierować:

  • przez formularz kontaktowy na stronie https://aurero.com
  • telefonicznie: +48 22 263 0 263
  • mailowo: kontakt@aurero.com
  • poprzez wizytówkę w Google My Business i w social mediach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here