Zaprojektowany na długowieczność

Zarówno kontener IBC, jak i paletopojemnik IBC to w zasadzie to samo. Oznacza to, że są to pojemniki przeznaczone do transportowania i przechowywania cieczy. Na górnej pokrywie każdego takiego kontenera IBC znajduje się wlew, który bezproblemowo pozwala na zapakowanie kontenera, jak i na jego opróżnienie.

Spis Treści

Gdzie wykorzystywany jest pojemnik IBC?

Pojemniki wykorzystywane są w przemyśle chemicznym, kosmetologicznym. farmakologicznym. Za każdym razem idealnie chronią one zapakowany w nie towar. Korzystanie z tego typu kontenerów i pojemników IBC daje ogromne bezpieczeństwo. Produkowane są w różnych rozmiarach, ich pokrywa automatycznie się zamyka, a dzięki zastosowanym płozom czy paletom dają się idealnie przewozić.Dodatkowo niektóre rodzaje paletopojemników IBC wykorzystywane są w przetwórstwie, przemyśle spożywczym czy też przemysłowym.

Jak wybrać odpowiedni pojemnik?

Decyzja jaki zbiornik wybrać zależna jest od wielu czynników. Dlatego też propozycji takich kontenerów na rynku jest bardzo dużo. Wszystkie one są certyfikowane i wyprodukowane według jak najlepszych i najwłaściwszych zaleceń. Każdy kontener IBC i paletopojemnik IBC posiada odpowiednie certyfikaty. W ofercie kontenerów IBC są kontenery o różnych pojemnościach i różnych wielkościach. Można też wybrać pojemnik nowy lub regenerowany. Jeśli chodzi o dokonanie wyboru odpowiedniego pojemnika IBC, to wszystko zależy od rodzaju towaru, który się w niego zapakuje, pojemności i od pieniędzy przeznaczonych na dany kontener.

Innowacja

Plastikowy pojemnik przeznaczony do przewożenia cieczy stał się innowacją i nowoczesnością. Jest on najlepszym wyborem dla wielu branż, a przede wszystkim idealnym rozwiązaniem dla branż logistycznych. Wykorzystując tego typu opakowania dopiero można zauważyć ogromne oszczędności generowane w niektórych firmach czy przedsiębiorstwach. Doskonale daje się nimi zapełnić zarówno przestrzeń magazynową, jak i transportową. Innowacja ich wyprodukowania sprawiła, że takie kontenery są wciąż udoskonalane i wymyśla się ich nowy wzór. Posiadają one uniwersalny i bezpieczny system napełniania ich oraz opróżniania, przez ten fakt nie są problematyczne w przypadku gdy trzeba zapakować do nich dany towar.Proponowana na rynku szeroka gama kontenerów IBC daje ogromne możliwości dobrania odpowiedniego, do swoich potrzeb, pojemnika.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here