Abonament na samochód

Dużo podróżujesz i potrzebujesz bezawaryjnego samochodu? Fascynują Cię coraz to nowsze modele i nie wyobrażasz sobie jeździć jednym autem przez wiele lat? A może chcesz mieć nowy samochód, ale nie stać Cię na jego zakup? W takim razie idealnym wyborem dla Ciebie będzie abonament na samochód. To nowość w naszym kraju, która bardzo szybko zjednuje sobie zadowolonych klientów. Na czym polega ta innowacyjna koncepcja?

Auto na abonament – na czym polega?

Niemal każdy z nas ma w swoim domu telefon, Internet lub telewizję na abonament. Dlaczego więc nie spróbować tego samego z samochodem? Zasady tej nowej inicjatywy są bardzo proste. Wybierasz model samochodu, który Cię interesuje – w tym jego kolor, silnik i inne detale – oraz pakiet, dostosowany do Twoich potrzeb. Następnie podpisujesz umowę oraz wpłacasz opłatę wstępną. Wtedy zostaje już tylko odebrać samochód oraz cieszyć się korzystaniem z nowego – lub prawie nowego pojazdu. Gdy przychodzi czas końca umowy, możesz oddać używany samochód, a następnie skorzystać z innej oferty. Umowy takie zawierane są zazwyczaj na rok, ale niektóre renomowane firmy, na przykład Carberry umożliwiają skończenie umowy już po 6 miesiącach – w przypadku klientów indywidualnych i pakiecie Flex.

Czym się kierować przy wyborze pakietu? Między innymi ilością kilometrów, które zamierzamy pokonywać. Większość firm gwarantuje zarówno letnie, jak i zimowe opony, ponieważ umowa podpisywana jest na cały rok. Abonament na samochód pozwala Ci na całkowitą swobodę – między innymi na wyjeżdżanie autem za granicę, na wakacje z całą rodziną lub w celach służbowych.

Zalety tego innowacyjnego rozwiązania

W dzisiejszych czasach, a szczególnie w dobie kryzysu wiele osób nie chce brać na siebie dodatkowych zobowiązań. Przecież nie wiemy, jak będzie wyglądała nasza sytuacja finansowa za rok lub dwa, a niestety kupno nowego samochodu wiąże się z wieloletnim kredytem. Dlatego auta na abonament cieszą się coraz większym powodzeniem – dają możliwość posiadania nowego i bezawaryjnego samochodu na określony czas, bez zobowiązań. Gdy zbliża się czas skończenia umowy – czyli najczęściej po roku – użytkownik może zakończyć umowę lub ją kontynuować. To także możliwość, aby przetestować różne modele samochodów oraz sprawdzić w praktyce, jak to jest jeździć nowym samochodem. Auto na abonament może też przydać się w sytuacji, gdy nagle zostaliśmy bez pojazdu i potrzebujemy go, aby zachować ciągłość w pracy. Jak widać, rozwiązanie to daje wiele możliwości oraz nieoceniony komfort. Nic dziwnego, że cieszy się coraz większym powodzeniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here