Nowoczesne meble biurowe

Ergonomiczne wyposażenie biura to w dzisiejszych czasach podstawa. Długie godziny spędzane przed komputerem mogą bowiem przyczyniać się do powstania wielu dolegliwości, zaczynając od bólu pleców. Jeśli zatem odpowiadasz w jakimś stopniu za wyposażenie przestrzeni biurowej, warto pomyśleć również o zapewnieniu takich mebli i urządzeń, które pozwolą zaktywizować załogę do krótkich serii ćwiczeń. Dlaczego warto się tym zainteresować? Czy biuro to odpowiednie miejsce do ćwiczeń?

  1. Sprzęty biurowe do ćwiczeń – inwestycja na korzyść załogi
  2. Pracowniku, zainicjuj nowe meble biurowe!

Spis Treści

Sprzęty biurowe do ćwiczeń – inwestycja na korzyść załogi

Współcześnie biurka z regulacją oraz aktywne krzesła są w większości przypadków standardem w przestrzeniach biurowych. Warto jednak wzbogacić te standardy również takimi urządzeniami jak na przykład:

– treningowe rowery biurowe,

– platformy balansujące,

– bieżni dostosowane do biura.

Pełną gamę znajdziesz na: https://www.ajprodukty.pl/meble-biurowe/aktywne-biuro/29056533.wf.

Obecne tempo życia wymusza niejako na wielu osobach pośpiech, a przy okazji zaniedbania w kwestii regularnej aktywności fizycznej. Przemieszczanie się samochodem i korzystanie z wind przy jednoczesnym braku aktywności po godzinach pracy prowadzi do wielu dolegliwości. Pomijając aspekty fizyczne takie jak choćby nadwaga, nadciśnienie czy bóle kręgosłupa – brak cyklicznej dawki ruchu może także prowadzić do kłopotów z koncentracją i pamięcią, a także gorszym samopoczuciem. Utrzymanie pracownika w dobrej kondycji jest też w interesie pracodawcy. Przekłada się to bowiem na większą efektywność, rzadsze zwolnienia lekarskie, a przede wszystkim – większą satysfakcję z pracy. AJ produkty pomogą utrzymać Twój zespół w dobrej formie.

Pracowniku, zainicjuj nowe meble biurowe!

Z pewnością posiadasz obecnie wygodne biurko z oparciem i regulacją wysokości. Niewykluczone, że dla zapewnienia komfortu Twojego oraz reszty pracowników Twoja biurowa przestrzeń została także wyposażona w ścianki wygłuszające. Jeżeli Twój pracodawca wspiera akcje inicjowane przez pracowników, spróbuj zasugerować wyposażenie biura w kilka takich mebli, które pomogą pracownikom na aktywne spędzenie przerwy. Rowery biurowe czy bieżnie nie zajmują dużo miejsca, z pewnością uda się wygospodarować wolną przestrzeń na takie urządzenia. Jeśli w ciągu dnia pracy czujesz się przytłoczony obowiązkami i chcesz spędzić ten czas efektywniej niż udanie się na kawę – wówczas kilka minut na takim sprzęcie poprawi krążenie krwi, a Ty sam poczujesz się zregenerowany. Inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie to koszt, który się zwraca!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here