Poduszki z łuską gryki

Sen to czynność, na którą przeznaczamy przeciętnie 1/3 swojego życia! Jest to czas, podczas którego nasz cały organizm powinien zdrowo i bezpiecznie wypocząć, abyśmy mogli obudzić się rano pełni energii na resztę dnia. Warto wobec tego zadbać o jego jak najlepszy przebieg. Świetnym rozwiązaniem będą w tym przypadku naturalne akcesoria do spania, które dzięki swoim prozdrowotnym właściwościom zapewnią nam wartościowy wypoczynek.

Spis Treści

Znajdź odpowiedniego producenta!

Godny zaufania producent to połowa sukcesu, jeśli szukamy odpowiedniej poduszki, która ma posłużyć nam na długo. Kiedy chcemy wybrać ekologiczne rozwiązanie warto znaleźć firmę, która pozyskuje materiały z lokalnych źródeł. Jedną z najbardziej godnych uwagi marek jest firma Zdrowy Sen https://zdrowysen-sklep.pl/pl_PL/kategorie/wypelnienia/gryka, która specjalizuje się w projektowaniu naturalnych poduszek z wykorzystaniem łuski gryki jako wypełnienia bazowego. Ten surowiec pozyskiwany jest przez producenta z lubelskich upraw, stanowiących największe zagłębie gryki w Polsce. Firma pomimo ciągłego rozwoju technologicznego, stawia na naturalne rozwiązania niosące za sobą ogrom pozytywnych właściwości.

Właściwości ekologicznych poduszek

Łuska gryki jest lekka, delikatna i twarda jednocześnie, dzięki czemu idealnie spełnia się w formie poduszki, dopasowując się świetnie do kształtu ciała. Ze względu na swoje właściwości jest bezpieczna przez cały okres użytkowania. Doskonale odprowadza wilgoć i reguluję temperaturę ciała, dzięki czemu nie pocimy się w ciągu nocy. Jest to idealna opcja, pozwalająca na zdrowy wypoczynek przez całą noc. Dodatkowo w skład wypełnienia poduszek mogą wchodzić inne naturalne elementy o prozdrowotnych właściwościach. Są to przykładowo:

  • lawenda – działająca antystresowo, łagodząco i uspokajająco
  • rumianek – posiadający działania antybakteryjne, przeciwzapalne, rozluźniające i rozkurczowe
  • bursztyn bałtycki – działający kojąco na drogi oddechowe, regulujący ciśnienie krwi oraz stabilizujący pracę serca

Oprócz tego wszystkie poduszki ekologiczne są antyalergiczne, co gwarantuje bezpieczeństwo i komfort nawet najbardziej wymagającym organizmom!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here