Rower na raty

Zatłoczone ulice miast, ładna pogoda i chęć odkrywania nowych terenów z każdej strony zachęcają nas do wskoczenia na rower i jazdy własnymi drogami. Co jednak zrobić, gdy nie mamy akurat odłożonej sumy, która pozwalałaby nam na nabycie wymarzonego jednośladu? Z pomocą przychodzi nam rower na raty, czyli możliwość zakupu dwukołowca i spłaty go w dogodnych miesięcznych ratach.

Spis Treści

Jaki rower na raty będzie dla mnie najlepszy?

Jednoślady dzielą się na kilka typów, które różnią się między sobą zastosowaniem. Dopasowanie roweru do tras, jakie będziemy przemierzać jest kluczową sprawą, jeśli chodzi o nasz komfort. Dzięki temu unikniemy problemów wiążących się ze źle kupionym rowerem oraz nie zniechęcimy się do jazdy przez to, że rower jest inny, niż go sobie wyobrażaliśmy.

Zacznijmy od jednośladów górskich, które jeszcze wielu osobom wydają się być najbardziej uniwersalnym typem. Rower górski, jak sama nazwa wskazuje, najlepiej sprawdzi się w górach, na bardziej lub mniej technicznych trasach – zależnie od jego poszczególnego przeznaczenia i użytych komponentów. Na rowerze górskim przyjmujemy pochyloną, sportową pozycję z szeroko rozstawionymi rękami. Nie warto więc brać go licząc na komfort płynący z pełnej amortyzacji.

Kupując crossowy rower na raty rzeczywiście wyposażamy się w znacznie bardziej uniwersalny pojazd. W nim co prawda nie znajdziemy tylnej amortyzacji, jednak możemy go bez problemu wyposażyć w amortyzowaną sztycę, która doda nam wygody na wysokich krawężnikach i bardziej wyboistych trasach. Rowerem crossowym jeździ się w znacznie mniej pochylonej pozycji, jego zwinna konstrukcja sprawdzi się w mieście, jak i poza nim, pozwoli nam szybko przemieszczać się z miejsca na miejsce.

Kolejnym popularnym typem są rowery trekkingowe. Te posiadają znacznie bardziej wzmocnione komponenty w porównaniu do wyżej wymienionych crossów, dodatkowo często są wyposażone w przydatne akcesoria, co wiąże się z ich wyższą wagą. Rower trekkingowy będzie więc mniej zwinny i szybki, a skierowany bardziej do miłośników przemierzania wielu kilometrów na dwukołowcu. Sprawdzi się u osób, które planują wycieczki rowerowe z torbami, czy długą podróż pokonaną za pomocą siły własnych mięśni.

Miejski rower na raty będzie najlepszym kompanem dla osób, które poruszają się wyłącznie po przygotowanych ścieżkach rowerowych. Pozycja na nich jest znacznie bardziej nastawiona na komfort, niż osiągi – jedziemy wyprostowani, widząc dokładnie całą trasę i siedząc na wygodnym, szerokim siodełku. Taki jednoślad bardzo często jest wybierany przez kobiety, które szukają komfortowej alternatywy dla samochodu. Na nim można jechać w spódnicy lub sukience, nie trzeba przebierać się we właściwą odzież po dojechaniu do pracy.

Gdzie kupić rower na raty

Źródło: Sklep i Serwis rowerowy BikeSalon.pl

Gdzie kupić rower na raty?

Nabywając jednoślad zawsze powinniśmy wybierać się do sprawdzonych sklepów. W nich znajdziemy rowery na raty markowe – znanych i cenionych producentów, którzy stosują najwyższej jakości komponenty. Wybierając jednoślad sprawdzonej marki mamy pewność, że będzie on właściwie spełniał obietnice producenta, geometria będzie dostosowana do pokonywanych tras, a osprzęt zapewni najlepsze wrażenia. Kupując rower na raty Warszawa lub rower na raty Gdańsk możemy wybrać się do jednego ze sklepów Bikesalon. W nich znajdziemy produkty najlepszych firm, a także spotkamy doświadczonych doradców, którzy pomogą nam wybrać jednoślad doskonały dla naszych potrzeb. Rower na raty to łatwy i szybki proces zakupu w odpowiednim sklepie – odwiedzając Bikesalon minie Ci on w przyjemnej atmosferze i nim się obejrzysz, będziesz jeździć na swoim nowym jednośladzie. Kupując rower na raty możesz wziąć także wszystkie potrzebne akcesoria – zostaną one zamontowane na miejscu tak, by od razu po skończeniu zakupu jednoślad był w pełni dopasowany do Twoich potrzeb.

Rower na raty to doskonały sposób, by cieszyć się nowym jednośladem jeszcze w tym sezonie. Jeżdżąc na dwukołowcu dbamy o swoje samopoczucie, środowisko, a także wygodnie przemieszczamy się gdzie tylko potrzebujemy. Po rower na raty warto się wybrać do renomowanego sklepu rowerowego – polecamy wizytę w Bikesalonie.

Zainteresowany zakupem? Kup online na -> BikeSalon.pl lub odwiedź jeden z naszych punktów stacjonarnych:

Warszawa, ul. Wrocławska 25

Warszawa, ul. Ostrobramska 38b

Gdańsk, aleja Grunwaldzka 211

Źródło: Sklep i Serwis rowerowy BikeSalon.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here