Gdzie kupić kartony na paczki

Odpowiednie zapakowanie przesyłki jest kluczowe. Nadawcy chodzi przecież o to, by paczka dotarła w nienaruszonym stanie. Dlatego tak ważny jest dobór odpowiednich opakowań. Gdzie kupić kartony do wysyłki?

Oczywiście można korzystać z opakowań wielokrotnego użytku, co wpisuje się w ideę less waste. Używanie tych samych kartonów kilkakrotnie ogranicza ilość produkowanych odpadów. Jednak zazwyczaj sklepy internetowe muszą korzystać z nowych opakowań, gdyż te, w których wysyłają towary najczęściej do nich nie wracają. Gdzie kupić pudełka do wysyłki? A skąd wziąć duży karton do wysyłki? Najlepiej zaopatrywać się u sprawdzonego producenta opakowań. Warto pamiętać, że kartony wysyłkowe to najbardziej ekologiczne z opakowań, ponieważ zazwyczaj są produkowane z papieru pochodzącego z recyklingu, a poza tym można je ponownie poddać recyklingowi.

Jakie kartony są odpowiednie do wysyłki?

Wybór opakowań kartonowych jest naprawdę duży. Tak naprawdę wybór konkretnego opakowania zależy od tego co jest zawartością przesyłki. Kartony świetnie nadają się do wysyłki książek, płyt, delikatnych i kruchych przedmiotów, kosmetyków, leków, akcesoriów, ubrań – praktycznie wszystkiego. Najczęściej stosuje się pudełka fasonowe (czyli pocztowe/wykrojnikowe). Są łatwe do składania i nie wymagają użycia kleju lub taśmy klejącej.

Do wysyłki używa się następujących rodzajów pudełek:

  • kartonów fasonowych
  • pudełek płaskich
  • wzmocnionych kartonów fasonowych
  • specjalnych opakowań na książki oraz owijek
  • opakowań do wysyłki kalendarzy i albumów
  • opakowań na płyty
  • opakowań z folią stabilizującą
  • kartonów na butelki
  • pudełek na dokumenty.

Gdzie kupić kartony do wysyłki?

Aby odpowiednio i bezpiecznie zapakować towary do wysyłki, należy korzystać z wytrzymałych kartonów wysyłkowych. Dzięki temu można mieć pewność, że przesyłka nie ulegnie uszkodzeniu podczas transportu. Gdzie kupić pudełka do wysyłki? Oczywiście, że w hurtowni RAJA, która oferuje szeroki wybór opakowań kartonowych i nie tylko. Każdy klient biznesowy znajdzie pudełka dopasowane do swoich potrzeb. RAJA oferuje pudełka o różnych kształtach, rozmiarach, grubościach i w dwóch wersjach kolorystycznych. Kartony na paczki RAJA są bardzo mocne, wytrzymałe, odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Świetnie zabezpieczają wysyłane towary. Aby wybrać odpowiednie pudełka, zaleca się skorzystanie z zaawansowanej wyszukiwarki BoxSelector, dostępnej na stronie sklepu. Wystarczy wprowadzić wymiary, kliknąć i gotowe – znalezienie pudełka w odpowiednim rozmiarze zajmuje zaledwie chwilę.

Z kupowaniem w sklepie RAJA wiążą się następujące korzyści: dostępność produktów od ręki, szybka dostawa, próbki gratis, profesjonalna porada, dostępność produktów na indywidualne zamówienie (np. personalizowane opakowania).

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here