Modułowe stoły przemysłowe

0
532

W wielu zakładach pracy i warsztatach niezbędne jest wykorzystanie specjalistycznych stołów, które pozwalają na wygodne i szybkie wykonywanie pracy. W takim właśnie celu zostały stworzone modułowe stoły przemysłowe, które odznaczają się niezwykłą uniwersalnością i możliwością wykorzystania ich w różnych zakładach pracy.

Stoły montażowe z modyfikacjami

Jednymi z najważniejszych mebli w zakładzie przemysłowym czy warsztacie są stoły montażowe z możliwością dostawienia do nich dodatkowych modułów, pomocnych w wykonywaniu codziennych zadań. Wykonane są z solidnego metalu oraz wytrzymałych płyt wiórowych, dzięki czemu oferują udźwig nawet do 250 kg. Specjalnie wzmocnione konstrukcje niektórych z nich, dedykowanych do warsztatów, mogą utrzymać ciężar nawet 500 kg, co daje szerokie możliwości ich wykorzystania.

Najważniejszą cechą stołów montażowych o budowie modułowej jest łatwość ich modyfikacji. Wśród dodatkowego wyposażenia, jakie można do nich wybrać, znalazły się między innymi półki dolne i górne, oświetlenie czy zabudowane szafeczki mieszczące się pod blatem. Wygodnym rozwiązaniem może być także narzędziowa ścianka perforowana oraz dostosowane do niej akcesoria, które sprawiają, że najpotrzebniejsze narzędzia zawsze znajdują się w zasięgu wzroku.

Stoły kontrolne i do pracy z komputerami

Kolejne przykłady mebli roboczych obejmują stoły służące do kontroli jakości, a także do pracy z komputerem. Muszą być one wyposażone przede wszystkim w dobre górne oświetlenie, a także często posiadają możliwość założenia dodatkowych oświetleń punktowych.

W przypadku stołów dedykowanych do pracy z komputerem, znajdują się na nich często ramiona przeznaczone do zawieszenia monitora. Dodatkowo są one wyposażone w półkę na stację urządzenia oraz wysuwaną szufladkę na mysz i klawiaturę. Dzięki temu miejsce, jakie zapewniają, jest wykorzystywane z największą efektywnością.

Stoły do pakowania

Trzecim przykładem innowacyjnych, wygodnych rozwiązań, dedykowanych dla firm produkcyjnych, są stoły do pakowania. Również one posiadają budowę modułową, dzięki czemu mogą być z łatwością modyfikowane i dostosowywane do indywidualnych potrzeb konkretnego stanowiska pracy. Ich najważniejsze dodatkowe wyposażenie to między innymi półka na kartonowe pudełka oraz podręczny przybornik na podstawowe wyposażenie, takie jak taśmy klejące, nożyczki czy noże. Niemniej istotne jest miejsca w górnej części stołu, przeznaczone na rolki z folią pakującą.

Do większych zakładów, w których kompletowanie i pakowanie produktów obejmuje także inne czynności, zaprojektowane zostały większe stoły, które mogą zostać wyposażone między innymi w miejsce na komputer, drukarkę i skaner, czy też wygodne dodatkowe półki i szafeczki dolne. Dzięki tak ogromnej różnorodności, a jednocześnie mocnemu wykonaniu, mogą one posłużyć praktycznie w każdej firmie.

Ich konkretne przykłady można obejrzeć i dopasować do własnych wymagań pod adresem https://raconstruction.pl/kat/stoly-przemyslowe/stoly-do-pakowania/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here